18 rezultatai (-ų)

 • Sort by
  ...
Close
Product Categories
 • Suvirintojo skydelis 3M Speedglas 9000 su 9002NC filtru

  Klasikinis suvirinimo skydelis 3M Speedglas 9000 sugrįžo su atnaujinta pažangia optika, mažesniu svoriu, padidintu komfortu ir puikia nauja išvaizda! Į šį suvirinimo skydelį yra integruotos naujausios technologijos, todėl skydelis yra dar patogesnis ir dar našesnis. Pažangi automatiškai užtamsėjanti optika yra lengvai pritaikoma pagal jūsų darbo sąlygas, kad jūsų siūlės būtų matomos, ryškiau ir detaliau. Lengvesnis svoris ir plonas profilis palengvina darbą nestandartinėse suvirinimo padėtyse ir ankštose vietose.

  Patobulinta optika gali leisti geriau kontroliuoti suvirinimo vonelę, kai vaizdas atrodo ryškesnis ir realistiškesnis. Įmontuotos ventiliacinės angos gali sumažinti objektyvo rasojimą. Ergonomiškas dizainas padidina lankelio susireguliavimą pagal savo poreikius. Plonas profilis suteikia daug apsaugos ir judėjimo laisvę ankštose vietose. Skydelis turi prieinamą kainą, kuri pasiekiama kiekvienam suvirintojui, pradedant mokiniais ir baigiant suvirintojais veteranais.

  Patobulintas 3M Speedglas 9002NC suvirinimo filtras padeda pamatyti savo darbo suvirinimo siūlės dar geriau, suteikiant daugiau kontrasto ir natūraliai atrodančių spalvų, kaip parodyta nuotraukose.

 • Suvirintojo skydelis MOST PYXAR

  Suvirintojo skydelis MOST PYXAR – originalaus dizaino šalmo derinys su šiuolaikišku, skaitmeniniu būdu valdomu automatiniu filtru su LCD ekranu. Naudotojo darbo komfortą ir saugumą suvirinimo metu padidina komplekte esanti galvos apsauga, apsauganti nuo suvirinimo purslų ir nepalankių šviesų. MOST PYXAR turi specialiai išgaubtą, storą išorinį apsauginį stiklą, atsparių įbrėžimams. Specialiai sukurta suvirinimo skydelio forma apsaugo išorinį stiklą nuo subraižymo, kol skydelis nenaudojamas.
  Lankelis yra pritaikomas pagal individualius poreikius.
  Suvirintojo skydelis tinka bet kokiam suvirinimo procesui, o paspaudus GRIND mygtuką, esantį virš automatinio filtro, tinka ir šlifavimui.

 • Suvirintojo skydelis MOST WELD RAPTOR
  • Optinės klasės pagal EN 379: 1/1/1/1.
  • Regėjimo laukas: 107 x 75 mm.
  • Lanko aptikimo jutiklių skaičius: 4.
  • „Šviesaus“ tamsinimo lygis: 4.
  • „Tamsaus“ tamsinimo lygis: 5–8 ir 9–13.
  • Pastoviai reguliuojamas filtro jautrumas.
  • Lengvai reguliuojama filtro šviesėjimo delsa.
  • Saulės šviesos baterijos ir keičiamos baterijos.
  • Šlifavimo (Grind) funkcija.
  • Bandomoji (Test) funkcija.
  • Automatinio filtro bloko anga – didelis vaizdo ieškiklis.
  • Šoninis apsauginis stiklas su 5 lygio tamsėjimu.
  • Skaitmeninis ekranas.
  • Garantija: 2 metai.
  • Tinka naudoti su dauguma oro tiekimo sistemų MOST R-FLOW.

  72 00 912010 – Skydelis MOST WELD RAPTOR, juodas
  72 00 912020 – Skydelis MOST WELD RAPTOR, techno mėlynas

 • ESAB suvirinimo skydelis Sentinel A50

  Šiuolaikinis suvirintojas gerai žino, koks turi būti aukštos klasės modernus suvirintojo skydelis: labai svarbus komfortas, didelis matymo laukas ir ateities technologijos. Kiekvienam ypatingai atliekamam darbui reikia ypatingos įrangos, o kalbant apie suvirintojo skydelį pažymėtina, kad SENTINEL™ dėvi geriausieji.

  • Revoliucinis skydelio korpuso dizainas. Korpusas pagamintas iš itin atsparaus smūgiams nailono.
  •  „Halo™“ galvos lankelis. Ergonomiškas, neribotai reguliuojamas 5 prispaudimo taškų galvos lankelis garantuoja labai aukšto lygio komfortą ir tolygų svorio pasiskirstymą. Skydelio pavertimo mechanizmas sukonstruotas taip, kad pakeltoje padėtyje būtų kuo mažiau varginami kaklo raumenys.
  • 100 x 60 mm matymo laukas
  • Šviesos filtras atitinka 1/1/1/2 optinę klasę
  • Iš išorės aktyvuojamas šlifavimo režimo mygtukas.
  • Šlifavimo režime skydelis veikia nr. 3 tamsumo lygyje.
  • Spalvota jutiklinio ekrano valdymo panelė.
 • ESAB suvirinimo skydelis F10 (Eco-Arc II)

  F10 (anksčiau vadinosi „Eco Arc II“) modelyje yra atverčiamas priekis, kuriame įtaisytas apsauginis suvirintojo stiklas. Taip pat yra apsauginis plastikinis lęšis, kuris saugo veidą pakėlus priekinę dalį. F10 atverčiamas priekis gali būti trijų dydžių, šalmas taip pat turi „Eco“ tvirtinimo ant galvos lankelį su 5 užsegimo padėtimis

 • ESAB suvirinimo skydelis Savage A40

  Skydelis SAVAGE A40 sukurtas atsižvelgiant į skirtingų suvirintojų poreikius. Lengvame nuo karščio, kibirkščių ir purslų saugančiame korpuse panaudotos naujausios technologijos. Suvirinimo filtras, kuriame naudojama naujausia ADF technologija, užtikrina aiškų, neiškraipytų spalvų vaizdą ir puikią optinę kokybę. Skydelis SAVAGE A40 pasižymi tobulu funkcionalumu, našumu ir patogumu tiek darbininkams, protarpiais atliekantiems suvirinimo darbus, techninės priežiūros darbuotojams ir statybininkams, tiek profesionaliems suvirintojams.

 • 3M Speedglas 9100FX suvirinimo skydelis su 9100XX filtru

  Speedglas 9100 FX suvirintojų skydelis su šoniniais lęšiais ir automatiškai užtamsėjančiu filtru ADF 9100XX. Apsauginis skydelis yra su apsauginiu 17 x 10 cm stiklu ir atlenkiamu 9100XX filtru. Šio skydelio pagalba galėsite atlikti netik suvirinimo, bet ir pjovimo bei šlifavimo darbus nenusiėmę šalmo. Šoniniai lęšiai su išskirtiniais patentuotais 5 atspalvio (tamsumo) filtrais platesniam regėjimo laukui. Dėl šių šoninių lęšių geriau matoma šalia esanti įranga, kiti šalia esanty daiktai (galima atskirai įsigyti dengiamąsias plokšteles, jeigu periferinis matomumas blaško dėmesį).

 • 3M Speedglas 9100FX suvirinimo skydelis su 9100X filtru

  Saulės elementas : Yra

  Apsauginis šalmas : Yra (be oro valymo sistemos)

  Klasifikacija : 1 /1 / 1 / 2

  Tamsi būsena : Užtamsinimas 5, 8, 9-13

  Šviesi būsena : Užtamsinimas 3

  Apsauga nuo UV/IR : Užtamsinimas 13 (nuolatinis)

  Automatinis įsijungimas : Nėra

  Persijungimo laikas, šviesu – tamsu : 0,1 ms (+23° C)

  Atminties funkcija: Nėra

  Atidėjimas (persijungimo laikas, tamsu – šviesu) : 40-1 300 ms

  Šoniniai lęšiai : Yra

  Iškvėpimo vožtuvai : Yra (versijoje be oro filtro)

  Jutiklių skaičius (lanko aptikimui) : 3

  Prekės svoris: 1,44 kg

 • 3M Speedglas 9100FX suvirinimo skydelis su 9100V filtru

  Speedglas 9100 FX suvirintojų skydelis su šoniniais lęšiais ir automatiškai užtamsėjančiu filtru ADF 9100V. Apsauginis skydelis yra su apsauginiu 17 x 10 cm stiklu ir atlenkiamu 9100V filtru. Šio skydelio pagalba galėsite atlikti netik suvirinimo, bet ir pjovimo bei šlifavimo darbus nenusiėmę šalmo. Šoniniai lęšiai su išskirtiniais patentuotais 5 atspalvio (tamsumo) filtrais platesniam regėjimo laukui. Dėl šių šoninių lęšių geriau matoma šalia esanti įranga, kiti šalia esanty daiktai (galima atskirai įsigyti dengiamąsias plokšteles, jeigu periferinis matomumas blaško dėmesį).

 • 3M Speedglas 9100 suvirinimo skydelis su 9100XXi filtru

  Siūlome įsigyti Speedglas 9100 suvirintojų skydelį su pačiu didžiausiu XXi dydžio automatiškai užtamsėjančiu filtru. Šio didelio filtro pagalba suvirinimo darbus atliksite patogiau ir užtikrinčiau.

 • 3M Speedglas 9100 suvirinimo skydelis su 9100XX filtru

  Speedglas 9100 SW suvirintojų skydelis su šoniniais lęšiais ir automatiškai užtamsėjančiu filtru ADF 9100XX. Apsauginis skydelis yra platesnis ir gilesnis už savo pirmtakus. Jis geriau dengia ausis, kaklą ir galvos šonus. Visiškai pakeista galvos dirželių sistema: pašalintas spaudimas, optimizuota svorio centro padėtis, pritaikyta daug reguliavimo galimybių. Šoniniai lęšiai su išskirtiniais patentuotais 5 atspalvio (tamsumo) filtrais platesniam regėjimo laukui. Dėl šių šoninių lęšių geriau matoma šalia esanti įranga, kiti šalia esanty daiktai (galima atskirai įsigyti dengiamąsias plokšteles, jeigu periferinis matomumas blaško dėmesį).

 • 3M Speedglas 9100 suvirinimo skydelis su 9100X filtru

  Speedglas 9100 SW suvirintojų skydelis su šoniniais lęšiais ir automatiškai užtamsėjančiu filtru ADF 9100X (5/8/9 – 13). Apsauginis skydelis yra platesnis ir gilesnis už savo pirmtakus. Jis geriau dengia ausis, kaklą ir galvos šonus. Visiškai pakeista galvos dirželių sistema: pašalintas spaudimas, optimizuota svorio centro padėtis, pritaikyta daug reguliavimo galimybių. Šoniniai lęšiai su išskirtiniais patentuotais 5 atspalvio (tamsumo) filtrais platesniam regėjimo laukui. Dėl šių šoninių lęšių geriau matoma šalia esanti įranga, kiti šalia esanty daiktai (galima atskirai įsigyti dengiamąsias plokšteles, jeigu periferinis matomumas blaško dėmesį).

 • 3M Speedglas 9100 suvirinimo skydelis su 9100V filtru

  Speedglas 9100 SW suvirintojų skydelis su šoniniais lęšiais ir automatiškai užtamsėjančiu filtru 9100V. Apsauginis skydelis yra platesnis ir gilesnis už savo pirmtakus. Jis geriau dengia ausis, kaklą ir galvos šonus. Visiškai pakeista galvos dirželių sistema: pašalintas spaudimas, optimizuota svorio centro padėtis, pritaikyta daug reguliavimo galimybių. Šoniniai lęšiai su išskirtiniais patentuotais 5 atspalvio (tamsumo) filtrais platesniam regėjimo laukui. Dėl šių šoninių lęšių geriau matoma šalia esanti įranga, kiti šalia esanty daiktai (galima atskirai įsigyti dengiamąsias plokšteles, jeigu periferinis matomumas blaško dėmesį).

 • 3M Speedglas SL suvirinimo skydelis su SL filtru

  Pats lengviausias automatiškai užtamsėjantis suvirinimo skydelis pasaulyje, kurio svoris yra tik 360 gr. Mažesnis skydelio svoris suteikia didesnį komfortą, skydelį lengva užsidėti ir nusiimti, nes turi puikų galvos dirželio prigludimą. Skydelyje integruota automatinio įsijungimo funkcija ir turi reguliuojamus užtamsinimo numerius (8 – 12), o lankiniam suvirinimui yra reguliuojamas 4 lygio jautrumas. Šie skydeliai tinka daugumai lankinio suvirinimo būdų – MMA, MIG/MAG bei optimizuotam TIG suvirinimui.

   

 • 3M Speedglas 100 suvirinimo skydelis su 100V filtru

  Speedglas 100 serijos suvirinimo skydeliai suteiks Jums galimybę naudotis puikia optine kokybe ir patikimu perėjimu nuo šviesaus iki tamsaus filtro atspalvio už prieinamą kainą. Be juodos spalvos modelio, galite išsirinkti iš kelių grafiniais elementais puoštų modelių.

 • Suvirintojo skydelis MOST V1000
  • Optinės klasės pagal EN 379: 1/1/1/2.
  • Regėjimo laukas: 98 x 53 mm.
  • Lanko aptikimo jutiklių skaičius: 4.
  • „Šviesaus“ tamsinimo lygis: 4.
  • „Tamsaus“ tamsinimo lygis: 5–9 ir 9–13.
  • Pastoviai reguliuojamas filtro jautrumas.
  • Lengvai reguliuojama filtro šviesėjimo delsa.
  • Saulės šviesos baterijos ir keičiamos baterijos.
  • Šlifavimo (Grind) funkcija reguliuojama išoriniu mygtuku.
  • Bandomoji (Test) funkcija.
  • Technologija „True colour“ (tikroji spalva).
  • Skaitmeninis ekranas.
  • Garantija: 2 metai.

  Nr. kataloge:
  72 00 911000 MOST V1000 suvirintojo skydelis

 • Suvirintojo skydelis MOST SPECTRA
  • Optinės klasės pagal EN 379: 1/1/1/1.
  • Regėjimo laukas: 100 x 65 mm.
  • Lanko aptikimo jutiklių skaičius: 4.
  • „Šviesaus“ tamsinimo lygis: 4.
  • „Tamsaus“ tamsinimo lygis: 5–9 ir 9–13.
  • Pastoviai reguliuojamas filtro jautrumas.
  • Lengvai reguliuojama filtro šviesėjimo delsa.
  • Saulės šviesos baterijos ir keičiamos baterijos.
  • Šlifavimo (Grind) funkcija.
  • Bandomoji (Test) funkcija.
  • Garantija: 2 metai.

  Nr. kataloge:

  72 00 982301 – MOST SPECTRA skydelis, juodas
  72 00 982302 – MOST SPECTRA skydelis, mėlynas
  72 00 982303 – MOST SPECTRA skydelis, „terminatorius“

 • Suvirintojo skydelis MOST S777
  • Optinės klasės pagal EN 379: 1/2/1/1.
  • Regėjimo laukas: 98 x 43 mm.
  • Lanko aptikimo jutiklių skaičius: 2.
  • „Šviesaus“ tamsinimo lygis: 4.
  • „Tamsaus“ tamsinimo lygis: 9–13.
  • Pastoviai reguliuojamas filtro jautrumas.
  • 3 pakopų šviesėjimo delsos reguliavimas.
  • Saulės šviesos baterijos – jokio baterijų keitimo.
  • Šlifavimo (Grind) funkcija.
  • Garantija: 1 metai.

  Nr. kataloge:
  72 00 982000 – Skydelis MOST S777, mėlynas
  72 00 982001 – Skydelis MOST S777, juodas
  72 00 982002 – Skydelis MOST S777, „erelis“
  72 00 982003 – Skydelis MOST S777, „liepsnos“
  72 00 982004 – Skydelis MOST S777, „ateivis“

Nesenei peržiūrėti Close
Close

Close
Meniu
Categories