9 rezultatai (-ų)

 • Sort by
  ...
Close
Product Categories
 • 3M Speedglas 9100FX suvirinimo skydelis su 9100XX filtru

  Speedglas 9100 FX suvirintojų skydelis su šoniniais lęšiais ir automatiškai užtamsėjančiu filtru ADF 9100XX. Apsauginis skydelis yra su apsauginiu 17 x 10 cm stiklu ir atlenkiamu 9100XX filtru. Šio skydelio pagalba galėsite atlikti netik suvirinimo, bet ir pjovimo bei šlifavimo darbus nenusiėmę šalmo. Šoniniai lęšiai su išskirtiniais patentuotais 5 atspalvio (tamsumo) filtrais platesniam regėjimo laukui. Dėl šių šoninių lęšių geriau matoma šalia esanti įranga, kiti šalia esanty daiktai (galima atskirai įsigyti dengiamąsias plokšteles, jeigu periferinis matomumas blaško dėmesį).

 • 3M Speedglas 9100FX suvirinimo skydelis su 9100X filtru

  Saulės elementas : Yra

  Apsauginis šalmas : Yra (be oro valymo sistemos)

  Klasifikacija : 1 /1 / 1 / 2

  Tamsi būsena : Užtamsinimas 5, 8, 9-13

  Šviesi būsena : Užtamsinimas 3

  Apsauga nuo UV/IR : Užtamsinimas 13 (nuolatinis)

  Automatinis įsijungimas : Nėra

  Persijungimo laikas, šviesu – tamsu : 0,1 ms (+23° C)

  Atminties funkcija: Nėra

  Atidėjimas (persijungimo laikas, tamsu – šviesu) : 40-1 300 ms

  Šoniniai lęšiai : Yra

  Iškvėpimo vožtuvai : Yra (versijoje be oro filtro)

  Jutiklių skaičius (lanko aptikimui) : 3

  Prekės svoris: 1,44 kg

 • 3M Speedglas 9100FX suvirinimo skydelis su 9100V filtru

  Speedglas 9100 FX suvirintojų skydelis su šoniniais lęšiais ir automatiškai užtamsėjančiu filtru ADF 9100V. Apsauginis skydelis yra su apsauginiu 17 x 10 cm stiklu ir atlenkiamu 9100V filtru. Šio skydelio pagalba galėsite atlikti netik suvirinimo, bet ir pjovimo bei šlifavimo darbus nenusiėmę šalmo. Šoniniai lęšiai su išskirtiniais patentuotais 5 atspalvio (tamsumo) filtrais platesniam regėjimo laukui. Dėl šių šoninių lęšių geriau matoma šalia esanti įranga, kiti šalia esanty daiktai (galima atskirai įsigyti dengiamąsias plokšteles, jeigu periferinis matomumas blaško dėmesį).

 • 3M Speedglas 9100 suvirinimo skydelis su 9100XXi filtru

  Siūlome įsigyti Speedglas 9100 suvirintojų skydelį su pačiu didžiausiu XXi dydžio automatiškai užtamsėjančiu filtru. Šio didelio filtro pagalba suvirinimo darbus atliksite patogiau ir užtikrinčiau.

 • 3M Speedglas 9100 suvirinimo skydelis su 9100XX filtru

  Speedglas 9100 SW suvirintojų skydelis su šoniniais lęšiais ir automatiškai užtamsėjančiu filtru ADF 9100XX. Apsauginis skydelis yra platesnis ir gilesnis už savo pirmtakus. Jis geriau dengia ausis, kaklą ir galvos šonus. Visiškai pakeista galvos dirželių sistema: pašalintas spaudimas, optimizuota svorio centro padėtis, pritaikyta daug reguliavimo galimybių. Šoniniai lęšiai su išskirtiniais patentuotais 5 atspalvio (tamsumo) filtrais platesniam regėjimo laukui. Dėl šių šoninių lęšių geriau matoma šalia esanti įranga, kiti šalia esanty daiktai (galima atskirai įsigyti dengiamąsias plokšteles, jeigu periferinis matomumas blaško dėmesį).

 • 3M Speedglas 9100 suvirinimo skydelis su 9100X filtru

  Speedglas 9100 SW suvirintojų skydelis su šoniniais lęšiais ir automatiškai užtamsėjančiu filtru ADF 9100X (5/8/9 – 13). Apsauginis skydelis yra platesnis ir gilesnis už savo pirmtakus. Jis geriau dengia ausis, kaklą ir galvos šonus. Visiškai pakeista galvos dirželių sistema: pašalintas spaudimas, optimizuota svorio centro padėtis, pritaikyta daug reguliavimo galimybių. Šoniniai lęšiai su išskirtiniais patentuotais 5 atspalvio (tamsumo) filtrais platesniam regėjimo laukui. Dėl šių šoninių lęšių geriau matoma šalia esanti įranga, kiti šalia esanty daiktai (galima atskirai įsigyti dengiamąsias plokšteles, jeigu periferinis matomumas blaško dėmesį).

 • 3M Speedglas 9100 suvirinimo skydelis su 9100V filtru

  Speedglas 9100 SW suvirintojų skydelis su šoniniais lęšiais ir automatiškai užtamsėjančiu filtru 9100V. Apsauginis skydelis yra platesnis ir gilesnis už savo pirmtakus. Jis geriau dengia ausis, kaklą ir galvos šonus. Visiškai pakeista galvos dirželių sistema: pašalintas spaudimas, optimizuota svorio centro padėtis, pritaikyta daug reguliavimo galimybių. Šoniniai lęšiai su išskirtiniais patentuotais 5 atspalvio (tamsumo) filtrais platesniam regėjimo laukui. Dėl šių šoninių lęšių geriau matoma šalia esanti įranga, kiti šalia esanty daiktai (galima atskirai įsigyti dengiamąsias plokšteles, jeigu periferinis matomumas blaško dėmesį).

 • 3M Speedglas SL suvirinimo skydelis su SL filtru

  Pats lengviausias automatiškai užtamsėjantis suvirinimo skydelis pasaulyje, kurio svoris yra tik 360 gr. Mažesnis skydelio svoris suteikia didesnį komfortą, skydelį lengva užsidėti ir nusiimti, nes turi puikų galvos dirželio prigludimą. Skydelyje integruota automatinio įsijungimo funkcija ir turi reguliuojamus užtamsinimo numerius (8 – 12), o lankiniam suvirinimui yra reguliuojamas 4 lygio jautrumas. Šie skydeliai tinka daugumai lankinio suvirinimo būdų – MMA, MIG/MAG bei optimizuotam TIG suvirinimui.

   

 • 3M Speedglas 100 suvirinimo skydelis su 100V filtru

  Speedglas 100 serijos suvirinimo skydeliai suteiks Jums galimybę naudotis puikia optine kokybe ir patikimu perėjimu nuo šviesaus iki tamsaus filtro atspalvio už prieinamą kainą. Be juodos spalvos modelio, galite išsirinkti iš kelių grafiniais elementais puoštų modelių.

Nesenei peržiūrėti Close
Close

Close
Meniu
Categories