16 rezultatai (-ų)

 • Sort by
  ...
Close
Product Categories
 • Inverterinis suvirinimo aparatas Ponte 201 MOST

  „Ponte 201 Most“ yra modernus vienfazis nuolatinės srovės suvirinimo aparatas, skirtas virinti dauguma elektrodų su rutilo, baziniu ar rūgštiniu glaistu, išskyrus elektrodus su celiuliozės glaistu, kuriems reikalinga aukšta atviros grandinės įtampa.

  Suvirinimo aparato „Ponte 201 Most“ korpusas yra patikimas ir estetiškai patrauklus, plastikiniai elementai kraštuose apsaugo nuo pažeidimų kritimo atveju. Šiuolaikiniai elektroniniai sprendimai leido sumažino suvirinimo aparato svorį iki 5,9 kg. Suvirinimo kabeliams prijungti naudojamos didelės galios 35/50 tipo jungtys. Kalbant apie suvirinimo srovę ir lanko stabilumą, „Ponte 201“ patenkins net reikliausius suvirintojus, nors šio prietaiso konstrukcija yra labai paprasta.

  Valdymo skydelyje yra skaitmeninis suvirinimo srovės reguliavimo ekranas ir rankenėlė, skirta  reguliuoti suvirinimo parametrus.

 • Inverterinis suvirinimo aparatas PONTE 320 MOST

  Galingas inverterinis suvirinimo aparatas „Ponte 320 Most“ yra skirtas virinti tiek paprastu lydžiu elektrodu MMA, tiek TIG metodu, virinti nelydžiu volframiniu elektrodu argono dujų aplinkoje su kontaktiniu lanko uždegimu (Lift-Arc). Šis aparatas gali virinti visų tipų elektrodais, įskaitant ir elektrodais su celiulioziniu glaistu.

  Aparatas turi „VRD“ funkciją, kuri yra sugalvota siekiant apsaugoti suvirintoją, dirbantį padidinto drėgnumo sąlygose, kai reikalingas budrumas ir apsauga nuo nutrenkimo elektros srove. Funkcija „VRD“ atjungia įtampą per kelias milisekundes pabaigus suvirinimo darbą palikdama saugia įtampą (12 V). Suvirinimo įtampą įsijungia automatiškai pradedant virinti.

 • Inverterinis suvirinimo aparatas Ponte 2060 VRD MOST

  Suvirinimo apararas  „Most Ponte 2060 VRD“ yra skirtas virinti tiek paprastu lydžiu elektrodu MMA, tiek TIG metodu, virinti nelydžiu volframiniu elektrodu argono dujų aplinkoje su kontaktiniu lanko uždegimu (Lift-Arc). Šiuolaikiškas ergonominis korpusas pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų. Korpuso tvirtumą papildomai padidina gamintojo užpatentuotas sprendimas DDR (Dual Density Reinforcement). Guminis padengimas atlieka tris funkcijas:

  • ant rankenos: anti-praslydimo funkcija.
  • ant įrenginio šonų: tvirtas ir nepraslystantis parkavimas bei papildoma apsauga nuo kritimo
  • viduje įrenginio: maitinimo bei valdymo plokščių apsauga nuo smūgių.

  Instaliuota ventiliacijos sistema, kuri įsijungia virinant kai viduje įrenginio pakyla temperatūra, leidžia sumažinti dulkių kaupimąsi įrenginio viduje ir padidina „Ponte 2060“ eksploatacijos laiką. Aparatas turi instaliuotą savi-diagnostinę sistemą, kuri displėjuje rodo gedimų kodus, jei aparatas sugenda.

  Funkcija „VRD“ yra sugalvota siekiant apsaugoti suvirintoją, dirbantį padidinto drėgnumo sąlygose, kai reikalingas budrumas ir apsauga nuo nutrenkimo elektros srove. Funkcija „VRD“ atjungia įtampą per kelias milisekundes pabaigus suvirinimo darbą palikdama saugia įtampą (11 V). Suvirinimo įtampa įsijungia automatiškai pradedant virinti ir uždegant suvirinimo lanką.

  Aparatas turi panelę su skaitmeniniu ekranu ir suvirinimo režimų reguliavimo rankenėlę. Įrenginyje instaliuotos papildomos funkcijos, kurios palengvina suvirinimo darbus:

  • „HOT START“ funkcija padidina suvirinimo srovę pradedant virinimą (uždegant suvirinimo lanką) tam, kad palengvintų suvirinimo pradžią.
  • „ANTI-STICK“ funkcija apsaugo nuo elektrodo prilipimo prie gaminio.
 • Inverterinis suvirinimo aparatas Ponte 201 Pro MOST

  „Ponte 201 Pro Most“ yra modernus vienfazis nuolatinės srovės suvirinimo aparatas, skirtas virinti dauguma elektrodų su rutilo, baziniu ar rūgštiniu glaistu, išskyrus elektrodus su celiuliozės glaistu, kuriems reikalinga aukšta atviros grandinės įtampa.

  Suvirinimo aparato „Ponte 201 Pro Most“ korpusas yra patikimas ir estetiškai patrauklus, plastikiniai elementai kraštuose apsaugo nuo pažeidimų kritimo atveju. Šiuolaikiniai elektroniniai sprendimai leido sumažino suvirinimo aparato svorį iki 5,9 kg. Suvirinimo kabeliams prijungti naudojamos didelės galios 35/50 tipo jungtys. Kalbant apie suvirinimo srovę ir lanko stabilumą, „Ponte 201“ patenkins net reikliausius suvirintojus, nors šio prietaiso konstrukcija yra labai paprasta.

  Valdymo skydelyje yra skaitmeninis suvirinimo srovės reguliavimo ekranas ir rankenėlė, skirta  reguliuoti suvirinimo parametrus. Komplektacijoje yra suvirinimo kabeliai bei transportavimo lagaminas.

 • Inverterinis suvirinimo aparatas X350 LORCH

  Sąlygos, kuriomis suvirintojai turi atlikti suvirinimo darbus, dažniausiais neišsiskiria ypatingu patogumu. Kartais jos būna labai nepalankios: lietūs, pūgos, dulkės ar purvas. LORCH „X350“ serijos aparatai yra sukurti darbui ekstremaliomis sąlygomis (apsaugos klasė IP34S).

  „X350“ serijos suvirinimo aparatuose esanti „MicorBoost“ technologija yra atsakinga už puikias suvirinimo charakteristikas ir garantuoja labai stabilų ir tvirtą lanką, net ir naudojant ilgus maitinimo kabelius (iki 200 m), veikiant nuo generatoriaus ar esant įtampos svyravimams tinkle nuo -40 iki +15%.

  Kai daugelis kitų prietaisų yra bejėgiai, „X350“ serija veikia patikimai ir stabiliai bei yra puikus pasirinkimas, kai reikia suvirinti baziniais, rutiliniais ir specialiais elektrodais, kurių skersmuo yra iki 8 mm, arba, kai yra reikalingas įrankis, galintis atlikti vertikalias žemyn suvirinimo funkcijas su celiulioziniais elektrodais (CEL).

  Dėka prisitaikančios automatinės „Hotstart“ funkcijos visada galite tikėtis tobulo uždegimo. „Anti-Stick“ sistema neleidžia elektrodui prilipti. „Age-force“ funkcija palaiko suvirinimo procesą, padidindama lanko stabilumą ir optimizuodama suvirinimo siūlę.

  „X 350“ dabar taip pat galima valdyti naudojant papildomą rankinį ar kojinį nuotolinio valdymo pultą.

  Galima rinktis iš dviejų valdymo panelių: BasicPlus ir ControlPro.

 • Inverterinis suvirinimo aparatas MicorStick 200 LORCH

  Geras suvirinimo aparatas visada turėtų būti po ranka.

  „MicorStick 200“ yra trifazis nuolatinės srovės suvirinimo aparatas, su patentuota „MicorBoost“ technologija, užtikrinančia optimalią suvirinimo kokybę. Tai yra geriausias įmanomas įrankis, kai reikia suvirinti baziniais, rutiliniais, celiulioziniais (CEL) ar specialiais elektrodais, kurių skersmuo yra iki 5 mm. Idealios suvirinimo savybės net ir naudojant ilgus maitinimo kabelius (iki 200 m), veikiant nuo generatoriaus ar esant įtampos svyravimams tinkle nuo -40 iki +15%. Dėka prisitaikančios automatinės „Hotstart“ funkcijos visada galite tikėtis tobulo uždegimo. „Anti-Stick“ sistema neleidžia elektrodui prilipti. „Age-force“ funkcija palaiko suvirinimo procesą, padidindama lanko stabilumą ir optimizuodama suvirinimo siūlę.

  ControlPro valdymo panelė.

  Lorch padarė viską, kad užtikrintų jūsų mobilumą: minimalus svoris, kompaktiškas dydis, puiki apsauga nuo gedimų net ir nukritus aparatui iš aukščio iki 80 cm.

  „MicorStick“ suvirinimo aparatai visiškai atitinka naujausius saugumo reikalavimus bei idealiai tinka naudoti lauke (IP23S).

 • Inverterinis suvirinimo aparatas MicorStick 180 LORCH

  Geras suvirinimo aparatas visada turėtų būti po ranka. Lorch „MicorStick“ serijos suvirinimo aparatai kuo puikiausiai jums tiks, jeigu reikia suvirinti baziniais, rutiliniais ar specialiais elektrodais.

  Lorch padarė viską, kad užtikrintų jūsų mobilumą: minimalus svoris, kompaktiškas dydis, puiki apsauga nuo gedimų net ir nukritus aparatui iš aukščio iki 80 cm.

  „MicorStick 180“ yra vienfazis nuolatinės srovės suvirinimo aparatas, su patentuota „MicorBoost“ technologija, užtikrinančia optimalią suvirinimo kokybę. Idealios suvirinimo savybės net ir naudojant ilgus maitinimo kabelius (iki 200 m), veikiant nuo generatoriaus ar esant įtampos svyravimams tinkle nuo -40 iki +15%. Dėka prisitaikančios automatinės „Hotstart“ funkcijos visada galite tikėtis tobulo uždegimo. „Anti-Stick“ sistema neleidžia elektrodui prilipti. „Age-force“ funkcija palaiko suvirinimo procesą, padidindama lanko stabilumą ir optimizuodama suvirinimo siūlę. ControlPro valdymo panelė.

  „MicorStick“ suvirinimo aparatai visiškai atitinka naujausius saugumo reikalavimus bei idealiai tinka naudoti lauke (IP23S).

 • Invertorinis suvirinimo aparatas MicorStick 160 LORCH

  Geras suvirinimo aparatas visada turėtų būti po ranka. Lorch „MicorStick“ serijos suvirinimo aparatai kuo puikiausiai jums tiks, jeigu reikia suvirinti baziniais, rutiliniais ar specialiais elektrodais.

  Lorch padarė viską, kad užtikrintų jūsų mobilumą: minimalus svoris, kompaktiškas dydis, puiki apsauga nuo gedimų net ir nukritus aparatui iš aukščio iki 80 cm.

  „MicorStick 160“ yra vienfazis nuolatinės srovės suvirinimo aparatas, su patentuota „MicorBoost“ technologija, užtikrinančia optimalią suvirinimo kokybę. Idealios suvirinimo savybės net ir naudojant ilgus maitinimo kabelius (iki 200 m), veikiant nuo generatoriaus ar esant įtampos svyravimams tinkle nuo -40 iki +15%. Dėka prisitaikančios automatinės „Hotstart“ funkcijos visada galite tikėtis tobulo uždegimo. „Anti-Stick“ sistema neleidžia elektrodui prilipti.

  „MicorStick“ suvirinimo aparatai visiškai atitinka naujausius saugumo reikalavimus bei idealiai tinka naudoti lauke (IP23S).

  Galima rinktis iš dviejų valdymo panelių: BasicPlus ir ControlPro.

   

 • Inverterinis suvirinimo aparatas Rogue ES 180i ESAB

  „Rogue“ – tvirtas ir ilgaamžis suvirinimo aparatas, skirtas profesionaliems suvirintojams. Šiame šiuolaikiškame, našiame ir patikimame aparate naudojamos aukščiausios kokybės modernios galios elektronikos sistemos ir skaitmeninio valdymo funkcijos, užtikrinančios lanko tikslumą ir pastovumą.

  „Rogue“ sklandžiai tiekia nuolatinę srovę (DC), reikalingą suvirinant įvairius metalus, pavyzdžiui, legiruotąjį ir nelegiruotąjį plieną, nerūdijantįjį plieną ir ketų. „Arc Force“ (lanko jėgos) ir „Hot Start“ (karštojo paleidimo) nuostatas galima reguliuoti, taigi naudotojas kaskart gali parinkti būtent tokį lanką, kokio reikia. Skaitmeninis mikroprocesorius itin tiksliai valdo visas funkcijas, todėl šis aparatas pasižymi didžiausiu suvirinimo našumu savo klasėje esant bet kuriam jo palaikomam srovės stipriui. Su „Rogue“ galima naudoti iki 4,0 mm skersmens elektrodus.

  „Rogue“ puikiai tinka ir TIG suvirinimui naudojant „Lift TIG“ lanko uždegimą. Prie maitinimo šaltinio prijunkite papildomai užsakomą TIG degiklį su integruotu dujų vožtuvu bei reguliatoriumi, taip pat dujų balioną – štai ir viskas, galite pradėti virinti mažaanglį ar nerūdijantįjį plieną su pridėtiniais metalais ar be jų.

  • Puikios lanko charakteristikos – sklandus, stabilus darbas.
  •  Suderinamas su generatoriais – tinka naudoti prijungus generatorių (rekomenduojama 7 kW).
  • Paprasta naudoti – tiesiog nustatykite suvirinimo srovę ir pasieksite puikių darbo rezultatų.
  • Praktiška konstrukcija – maitinimo šaltinį lengva nešti, todėl galima naudoti praktiškai bet kokiame objekte.
  • Tvirta konstrukcija – IP23S klasės konstrukcija, tinkama naudoti gamybiniuose cechuose ar aikštelėse.
  • PFC užtikrina stabilų lanką, kurio neveikia galios svyravimai, net dirbant su ilgais (iki 100 m) ilginamaisiais kabeliais (tik PRO versija).
 • Inverterinis suvirinimo aparatas Renegade ES 300i ESAB

  „Rogue“ – tvirtas ir ilgaamžis suvirinimo aparatas, skirtas profesionaliems suvirintojams. Šiame šiuolaikiškame, našiame ir patikimame aparate naudojamos aukščiausios kokybės modernios galios elektronikos sistemos ir skaitmeninio valdymo funkcijos, užtikrinančios lanko tikslumą ir pastovumą.

  „Rogue“ sklandžiai tiekia nuolatinę srovę (DC), reikalingą suvirinant įvairius metalus, pavyzdžiui, legiruotąjį ir nelegiruotąjį plieną, nerūdijantįjį plieną ir ketų. „Arc Force“ (lanko jėgos) ir „Hot Start“ (karštojo paleidimo) nuostatas galima reguliuoti, taigi naudotojas kaskart gali parinkti būtent tokį lanką, kokio reikia. Skaitmeninis mikroprocesorius itin tiksliai valdo visas funkcijas, todėl šis aparatas pasižymi didžiausiu suvirinimo našumu savo klasėje esant bet kuriam jo palaikomam srovės stipriui. Su „Rogue“ galima naudoti iki 4,0 mm skersmens elektrodus.

  „Rogue“ puikiai tinka ir TIG suvirinimui naudojant „Lift TIG“ lanko uždegimą. Prie maitinimo šaltinio prijunkite papildomai užsakomą TIG degiklį su integruotu dujų vožtuvu bei reguliatoriumi, taip pat dujų balioną – štai ir viskas, galite pradėti virinti mažaanglį ar nerūdijantįjį plieną su pridėtiniais metalais ar be jų.

  • Puikios lanko charakteristikos – sklandus, stabilus darbas.
  •  Suderinamas su generatoriais – tinka naudoti prijungus generatorių (rekomenduojama 7 kW).
  • Paprasta naudoti – tiesiog nustatykite suvirinimo srovę ir pasieksite puikių darbo rezultatų.
  • Praktiška konstrukcija – maitinimo šaltinį lengva nešti, todėl galima naudoti praktiškai bet kokiame objekte.
  • Tvirta konstrukcija – IP23S klasės konstrukcija, tinkama naudoti gamybiniuose cechuose ar aikštelėse.
  • PFC užtikrina stabilų lanką, kurio neveikia galios svyravimai, net dirbant su ilgais (iki 100 m) ilginamaisiais kabeliais (tik PRO versija).
 • Inverterinis suvirinimo aparatas Rogue ES 200i PRO ESAB

  „Rogue“ – tvirtas ir ilgaamžis suvirinimo aparatas, skirtas profesionaliems suvirintojams. Šiame šiuolaikiškame, našiame ir patikimame aparate naudojamos aukščiausios kokybės modernios galios elektronikos sistemos ir skaitmeninio valdymo funkcijos, užtikrinančios lanko tikslumą ir pastovumą.

  „Rogue“ sklandžiai tiekia nuolatinę srovę (DC), reikalingą suvirinant įvairius metalus, pavyzdžiui, legiruotąjį ir nelegiruotąjį plieną, nerūdijantįjį plieną ir ketų. „Arc Force“ (lanko jėgos) ir „Hot Start“ (karštojo paleidimo) nuostatas galima reguliuoti, taigi naudotojas kaskart gali parinkti būtent tokį lanką, kokio reikia. Skaitmeninis mikroprocesorius itin tiksliai valdo visas funkcijas, todėl šis aparatas pasižymi didžiausiu suvirinimo našumu savo klasėje esant bet kuriam jo palaikomam srovės stipriui. Su „Rogue“ galima naudoti iki 4,0 mm skersmens elektrodus.

  „Rogue“ puikiai tinka ir TIG suvirinimui naudojant „Lift TIG“ lanko uždegimą. Prie maitinimo šaltinio prijunkite papildomai užsakomą TIG degiklį su integruotu dujų vožtuvu bei reguliatoriumi, taip pat dujų balioną – štai ir viskas, galite pradėti virinti mažaanglį ar nerūdijantįjį plieną su pridėtiniais metalais ar be jų.

  • Puikios lanko charakteristikos – sklandus, stabilus darbas.
  •  Suderinamas su generatoriais – tinka naudoti prijungus generatorių (rekomenduojama 7 kW).
  • Paprasta naudoti – tiesiog nustatykite suvirinimo srovę ir pasieksite puikių darbo rezultatų.
  • Praktiška konstrukcija – maitinimo šaltinį lengva nešti, todėl galima naudoti praktiškai bet kokiame objekte.
  • Tvirta konstrukcija – IP23S klasės konstrukcija, tinkama naudoti gamybiniuose cechuose ar aikštelėse.
  • PFC užtikrina stabilų lanką, kurio neveikia galios svyravimai, net dirbant su ilgais (iki 100 m) ilginamaisiais kabeliais (tik PRO versija).
 • Inverterinis suvirinimo aparatas Rogue ES 180i PRO ESAB

  „Rogue“ – tvirtas ir ilgaamžis suvirinimo aparatas, skirtas profesionaliems suvirintojams. Šiame šiuolaikiškame, našiame ir patikimame aparate naudojamos aukščiausios kokybės modernios galios elektronikos sistemos ir skaitmeninio valdymo funkcijos, užtikrinančios lanko tikslumą ir pastovumą.

  „Rogue“ sklandžiai tiekia nuolatinę srovę (DC), reikalingą suvirinant įvairius metalus, pavyzdžiui, legiruotąjį ir nelegiruotąjį plieną, nerūdijantįjį plieną ir ketų. „Arc Force“ (lanko jėgos) ir „Hot Start“ (karštojo paleidimo) nuostatas galima reguliuoti, taigi naudotojas kaskart gali parinkti būtent tokį lanką, kokio reikia. Skaitmeninis mikroprocesorius itin tiksliai valdo visas funkcijas, todėl šis aparatas pasižymi didžiausiu suvirinimo našumu savo klasėje esant bet kuriam jo palaikomam srovės stipriui. Su „Rogue“ galima naudoti iki 4,0 mm skersmens elektrodus.

  „Rogue“ puikiai tinka ir TIG suvirinimui naudojant „Lift TIG“ lanko uždegimą. Prie maitinimo šaltinio prijunkite papildomai užsakomą TIG degiklį su integruotu dujų vožtuvu bei reguliatoriumi, taip pat dujų balioną – štai ir viskas, galite pradėti virinti mažaanglį ar nerūdijantįjį plieną su pridėtiniais metalais ar be jų.

  • Puikios lanko charakteristikos – sklandus, stabilus darbas.
  •  Suderinamas su generatoriais – tinka naudoti prijungus generatorių (rekomenduojama 7 kW).
  • Paprasta naudoti – tiesiog nustatykite suvirinimo srovę ir pasieksite puikių darbo rezultatų.
  • Praktiška konstrukcija – maitinimo šaltinį lengva nešti, todėl galima naudoti praktiškai bet kokiame objekte.
  • Tvirta konstrukcija – IP23S klasės konstrukcija, tinkama naudoti gamybiniuose cechuose ar aikštelėse.
  • PFC užtikrina stabilų lanką, kurio neveikia galios svyravimai, net dirbant su ilgais (iki 100 m) ilginamaisiais kabeliais (tik PRO versija).
 • Inverterinis suvirinimo aparatas Rogue ES 150i ESAB

  „Rogue“ – tvirtas ir ilgaamžis suvirinimo aparatas, skirtas profesionaliems suvirintojams. Šiame šiuolaikiškame, našiame ir patikimame aparate naudojamos aukščiausios kokybės modernios galios elektronikos sistemos ir skaitmeninio valdymo funkcijos, užtikrinančios lanko tikslumą ir pastovumą.

  „Rogue“ sklandžiai tiekia nuolatinę srovę (DC), reikalingą suvirinant įvairius metalus, pavyzdžiui, legiruotąjį ir nelegiruotąjį plieną, nerūdijantįjį plieną ir ketų. „Arc Force“ (lanko jėgos) ir „Hot Start“ (karštojo paleidimo) nuostatas galima reguliuoti, taigi naudotojas kaskart gali parinkti būtent tokį lanką, kokio reikia. Skaitmeninis mikroprocesorius itin tiksliai valdo visas funkcijas, todėl šis aparatas pasižymi didžiausiu suvirinimo našumu savo klasėje esant bet kuriam jo palaikomam srovės stipriui. Su „Rogue“ galima naudoti iki 4,0 mm skersmens elektrodus.

  „Rogue“ puikiai tinka ir TIG suvirinimui naudojant „Lift TIG“ lanko uždegimą. Prie maitinimo šaltinio prijunkite papildomai užsakomą TIG degiklį su integruotu dujų vožtuvu bei reguliatoriumi, taip pat dujų balioną – štai ir viskas, galite pradėti virinti mažaanglį ar nerūdijantįjį plieną su pridėtiniais metalais ar be jų.

  • Puikios lanko charakteristikos – sklandus, stabilus darbas.
  •  Suderinamas su generatoriais – tinka naudoti prijungus generatorių (rekomenduojama 7 kW).
  • Paprasta naudoti – tiesiog nustatykite suvirinimo srovę ir pasieksite puikių darbo rezultatų.
  • Praktiška konstrukcija – maitinimo šaltinį lengva nešti, todėl galima naudoti praktiškai bet kokiame objekte.
  • Tvirta konstrukcija – IP23S klasės konstrukcija, tinkama naudoti gamybiniuose cechuose ar aikštelėse.
  • PFC užtikrina stabilų lanką, kurio neveikia galios svyravimai, net dirbant su ilgais (iki 100 m) ilginamaisiais kabeliais (tik PRO versija).
 • Inverterinis suvirinimo aparatas CaddyArc 251i A32 ESAB

  Caddy® vardas visada yra tapatinamas su patvariu ir ilgai tarnaujančiu suvirinimo įrenginiu, kuris skirtas profesionaliam suvirinimui. Kuriant naują, penktos kartos mobilų suvirinimo aparatą Caddy®, ESAB konstruktoriai rėmėsi daugiau kaip 30 metų turima patirtimi gaminant invertoerinius šaltinius.

  Trifazis suvirinimo aparatas „Caddy Arc 251i“ turi OKC 50 suvirinimo kabelių jungtis. Kompaktiškas korpusas yra padengtas aliuminio ir polimero danga, kuri saugo įrenginį nuo aplinkos poveikio. Dėka gero aušinimo, sumanaus dizaino, geros elektrinių komponentų izoliacijos nuo dulkių, suvirinimo aparatas patikimai veikia net ir esant sunkiausioms darbo sąlygoms (IP23S).

  „Caddy Arc 251i“ turi galios koeficiento korekciją (PFC), kuri saugo suvirinimo įrenginį nuo svyruojančios pirminės įtampos, net tais atvejais, kai jis yra sujungtas su generatoriumi. Galima naudoti papildomus maitinimo kabelius virš 100 m.

  „Caddy Arc 251i“ yra skirtas virinti tiek nelegiruotus/legiruotus plienus ir ketų MMA, tiek TIG metodu („Scratch-Arc“ lanko uždegimo funkcija).

  Galima rinktis iš dviejų valdymo panelių: A32 ir A34.

 • Inverterinis suvirinimo aparatas CaddyArc 201i ESAB

  Caddy® vardas visada yra tapatinamas su patvariu ir ilgai tarnaujančiu suvirinimo įrenginiu, kuris skirtas profesionaliam suvirinimui. Kuriant naują, penktos kartos mobilų suvirinimo aparatą Caddy®, ESAB konstruktoriai rėmėsi daugiau kaip 30 metų turima patirtimi gaminant inverterinius šaltinius.

  Vienfazis suvirinimo aparatas „Caddy Arc 201i“ su valdymo panele A33 turi OKC 50 suvirinimo kabelių jungtis. Kompaktiškas korpusas yra padengtas aliuminio ir polimero danga, kuri saugo įrenginį nuo aplinkos poveikio. Dėka gero aušinimo, sumanaus dizaino, geros elektrinių komponentų izoliacijos nuo dulkių, suvirinimo aparatas patikimai veikia net ir esant sunkiausioms darbo sąlygoms (IP23).

  „Caddy Arc 201i“ turi galios koeficiento korekciją (PFC), kuri saugo suvirinimo įrenginį nuo svyruojančios pirminės įtampos, net tais atvejais, kai jis yra sujungtas su generatoriumi. Galima naudoti papildomus maitinimo kabelius iki 100 m.

  „Caddy Arc 201i“ yra skirtas virinti tiek nelegiruotus/legiruotus plienus ir ketų MMA, tiek TIG metodu („Scratch-Arc“ lanko uždegimo funkcija).

 • Inverterinis suvirinimo aparatas Caddy Arc 151i ESAB

  Caddy® vardas visada yra tapatinamas su patvariu ir ilgai tarnaujančiu suvirinimo įrenginiu, kuris skirtas profesionaliam suvirinimui. Kuriant naują, penktos kartos mobilų suvirinimo aparatą Caddy®, ESAB konstruktoriai rėmėsi daugiau kaip 30 metų turima patirtimi gaminant invertorinius šaltinius.

  Vienfazis suvirinimo aparatas „Caddy Arc 151i“ turi OKC 50 suvirinimo kabelių jungtis. Kompaktiškas korpusas yra padengtas aliuminio ir polimero danga, kuri saugo įrenginį nuo aplinkos poveikio. Dėka gero aušinimo, sumanaus dizaino, geros elektrinių komponentų izoliacijos nuo dulkių, suvirinimo aparatas patikimai veikia net ir esant sunkiausioms darbo sąlygoms (IP23).

  „Caddy Arc 151i“ turi galios koeficiento korekciją (PFC), kuri saugo suvirinimo įrenginį nuo svyruojančios pirminės įtampos, net tais atvejais, kai jis yra sujungtas su generatoriumi. Galima naudoti papildomus maitinimo kabelius iki 100 m.

  „Caddy Arc 151i“ yra skirtas virinti tiek nelegiruotus/legiruotus plienus ir ketų MMA, tiek TIG metodu („Scratch-Arc“ lanko uždegimo funkcija).

  Galima rinktis iš dviejų valdymo panelių: A31 ir A33.

Nesenei peržiūrėti Close
Close

Close
Meniu
Categories