12 rezultatai (-ų)

 • Sort by
  ...
Close
Product Categories
 • Inverterinis suvirinimo aparatas MOST PONTE 402

  „MOST PONTE 402“ – profesionalus inverterinis suvirinimo aparatas, skirtas suvirinti glaistytuoju elektrodu (MMA) bei TIG DC metodu. Siekiant padidinti suvirintojo saugumą dirbant vietose, kuriose gresia elektros iškrova, prietaisas naudoja VRD funkciją, kuri sumažina tuščiosios eigos įtampą iki maždaug 9 V.

  Suvirinimo aparatas „PONTE 402” turi HOT START ir ARC FORCE funkcijas, kurios palengvina suvirintojo darbą.

 • Inverterinis suvirinimo aparatas MOST Ponte 201

  „MOST PONTE 201“ yra modernus vienfazis nuolatinės srovės suvirinimo aparatas, skirtas virinti dauguma elektrodų su rutilo, baziniu ar rūgštiniu glaistu, išskyrus elektrodus su celiuliozės glaistu, kuriems reikalinga aukšta atviros grandinės įtampa.

  Suvirinimo aparato „MOST PONTE 201“ korpusas yra patikimas ir estetiškai patrauklus, plastikiniai elementai kraštuose apsaugo nuo pažeidimų kritimo atveju. Šiuolaikiniai elektroniniai sprendimai leido sumažino suvirinimo aparato svorį iki 5,9 kg. Suvirinimo kabeliams prijungti naudojamos didelės galios 35/50 tipo jungtys. Kalbant apie suvirinimo srovę ir lanko stabilumą, „PONTTE 201“ patenkins net reikliausius suvirintojus, nors šio prietaiso konstrukcija yra labai paprasta.

  Valdymo skydelyje yra skaitmeninis suvirinimo srovės reguliavimo ekranas ir rankenėlė, skirta  reguliuoti suvirinimo parametrus.

 • Inverterinis suvirinimo aparatas MOST Ponte 201 Pro

  „MOST Ponte 201 Pro“ yra modernus vienfazis nuolatinės srovės suvirinimo aparatas, skirtas virinti dauguma elektrodų su rutilo, baziniu ar rūgštiniu glaistu, išskyrus elektrodus su celiuliozės glaistu, kuriems reikalinga aukšta atviros grandinės įtampa.

  Suvirinimo aparato „MOST Ponte 201 Pro“ korpusas yra patikimas ir estetiškai patrauklus, plastikiniai elementai kraštuose apsaugo nuo pažeidimų kritimo atveju. Šiuolaikiniai elektroniniai sprendimai leido sumažino suvirinimo aparato svorį iki 5,9 kg. Suvirinimo kabeliams prijungti naudojamos didelės galios 35/50 tipo jungtys. Kalbant apie suvirinimo srovę ir lanko stabilumą, „Ponte 201“ patenkins net reikliausius suvirintojus, nors šio prietaiso konstrukcija yra labai paprasta.

  Valdymo skydelyje yra skaitmeninis suvirinimo srovės reguliavimo ekranas ir rankenėlė, skirta  reguliuoti suvirinimo parametrus. Komplektacijoje yra suvirinimo kabeliai bei transportavimo lagaminas.

 • Inverterinis suvirinimo aparatas LORCH X350

  Sąlygos, kuriomis suvirintojai turi atlikti suvirinimo darbus, dažniausiais neišsiskiria ypatingu patogumu. Kartais jos būna labai nepalankios: lietūs, pūgos, dulkės ar purvas. LORCH „X350“ serijos aparatai yra sukurti darbui ekstremaliomis sąlygomis (apsaugos klasė IP34S).

  „X350“ serijos suvirinimo aparatuose esanti „MicorBoost“ technologija yra atsakinga už puikias suvirinimo charakteristikas ir garantuoja labai stabilų ir tvirtą lanką, net ir naudojant ilgus maitinimo kabelius (iki 200 m), veikiant nuo generatoriaus ar esant įtampos svyravimams tinkle nuo -40 iki +15%.

  Kai daugelis kitų prietaisų yra bejėgiai, „X350“ serija veikia patikimai ir stabiliai bei yra puikus pasirinkimas, kai reikia suvirinti baziniais, rutiliniais ir specialiais elektrodais, kurių skersmuo yra iki 8 mm, arba, kai yra reikalingas įrankis, galintis atlikti vertikalias žemyn suvirinimo funkcijas su celiulioziniais elektrodais (CEL).

  Dėka prisitaikančios automatinės „Hotstart“ funkcijos visada galite tikėtis tobulo uždegimo. „Anti-Stick“ sistema neleidžia elektrodui prilipti. „Age-force“ funkcija palaiko suvirinimo procesą, padidindama lanko stabilumą ir optimizuodama suvirinimo siūlę.

  „X350“ taip pat galima valdyti naudojant papildomą rankinį ar kojinį nuotolinio valdymo pultą.

  Galima rinktis iš dviejų valdymo panelių: BasicPlus ir ControlPro.

 • Inverterinis suvirinimo aparatas MicorStick 200 LORCH

  Geras suvirinimo aparatas visada turėtų būti po ranka.

  „MicorStick 200“ yra trifazis nuolatinės srovės suvirinimo aparatas, su patentuota „MicorBoost“ technologija, užtikrinančia optimalią suvirinimo kokybę. Tai yra geriausias įmanomas įrankis, kai reikia suvirinti baziniais, rutiliniais, celiulioziniais (CEL) ar specialiais elektrodais, kurių skersmuo yra iki 5 mm. Idealios suvirinimo savybės net ir naudojant ilgus maitinimo kabelius (iki 200 m), veikiant nuo generatoriaus ar esant įtampos svyravimams tinkle nuo -40 iki +15%. Dėka prisitaikančios automatinės „Hotstart“ funkcijos visada galite tikėtis tobulo uždegimo. „Anti-Stick“ sistema neleidžia elektrodui prilipti. „Age-force“ funkcija palaiko suvirinimo procesą, padidindama lanko stabilumą ir optimizuodama suvirinimo siūlę.

  ControlPro valdymo panelė.

  Lorch padarė viską, kad užtikrintų jūsų mobilumą: minimalus svoris, kompaktiškas dydis, puiki apsauga nuo gedimų net ir nukritus aparatui iš aukščio iki 80 cm.

  „MicorStick“ suvirinimo aparatai visiškai atitinka naujausius saugumo reikalavimus bei idealiai tinka naudoti lauke (IP23S).

 • Inverterinis suvirinimo aparatas MicorStick 180 LORCH

  Geras suvirinimo aparatas visada turėtų būti po ranka. Lorch „MicorStick“ serijos suvirinimo aparatai kuo puikiausiai jums tiks, jeigu reikia suvirinti baziniais, rutiliniais ar specialiais elektrodais.

  Lorch padarė viską, kad užtikrintų jūsų mobilumą: minimalus svoris, kompaktiškas dydis, puiki apsauga nuo gedimų net ir nukritus aparatui iš aukščio iki 80 cm.

  „MicorStick 180“ yra vienfazis nuolatinės srovės suvirinimo aparatas, su patentuota „MicorBoost“ technologija, užtikrinančia optimalią suvirinimo kokybę. Idealios suvirinimo savybės net ir naudojant ilgus maitinimo kabelius (iki 200 m), veikiant nuo generatoriaus ar esant įtampos svyravimams tinkle nuo -40 iki +15%. Dėka prisitaikančios automatinės „Hotstart“ funkcijos visada galite tikėtis tobulo uždegimo. „Anti-Stick“ sistema neleidžia elektrodui prilipti. „Age-force“ funkcija palaiko suvirinimo procesą, padidindama lanko stabilumą ir optimizuodama suvirinimo siūlę. ControlPro valdymo panelė.

  „MicorStick“ suvirinimo aparatai visiškai atitinka naujausius saugumo reikalavimus bei idealiai tinka naudoti lauke (IP23S).

 • Invertorinis suvirinimo aparatas MicorStick 160 LORCH

  Geras suvirinimo aparatas visada turėtų būti po ranka. Lorch „MicorStick“ serijos suvirinimo aparatai kuo puikiausiai jums tiks, jeigu reikia suvirinti baziniais, rutiliniais ar specialiais elektrodais.

  Lorch padarė viską, kad užtikrintų jūsų mobilumą: minimalus svoris, kompaktiškas dydis, puiki apsauga nuo gedimų net ir nukritus aparatui iš aukščio iki 80 cm.

  „MicorStick 160“ yra vienfazis nuolatinės srovės suvirinimo aparatas, su patentuota „MicorBoost“ technologija, užtikrinančia optimalią suvirinimo kokybę. Idealios suvirinimo savybės net ir naudojant ilgus maitinimo kabelius (iki 200 m), veikiant nuo generatoriaus ar esant įtampos svyravimams tinkle nuo -40 iki +15%. Dėka prisitaikančios automatinės „Hotstart“ funkcijos visada galite tikėtis tobulo uždegimo. „Anti-Stick“ sistema neleidžia elektrodui prilipti.

  „MicorStick“ suvirinimo aparatai visiškai atitinka naujausius saugumo reikalavimus bei idealiai tinka naudoti lauke (IP23S).

  Galima rinktis iš dviejų valdymo panelių: BasicPlus ir ControlPro.

   

 • Inverterinis suvirinimo aparatas ESAB Rogue ES 180i

  „Rogue“ – tvirtas ir ilgaamžis suvirinimo aparatas, skirtas profesionaliems suvirintojams. Šiame šiuolaikiškame, našiame ir patikimame aparate naudojamos aukščiausios kokybės modernios galios elektronikos sistemos ir skaitmeninio valdymo funkcijos, užtikrinančios lanko tikslumą ir pastovumą.

  „Rogue“ sklandžiai tiekia nuolatinę srovę (DC), reikalingą suvirinant įvairius metalus, pavyzdžiui, legiruotąjį ir nelegiruotąjį plieną, nerūdijantįjį plieną ir ketų. „Arc Force“ (lanko jėgos) ir „Hot Start“ (karštojo paleidimo) nuostatas galima reguliuoti, taigi naudotojas kaskart gali parinkti būtent tokį lanką, kokio reikia. Skaitmeninis mikroprocesorius itin tiksliai valdo visas funkcijas, todėl šis aparatas pasižymi didžiausiu suvirinimo našumu savo klasėje esant bet kuriam jo palaikomam srovės stipriui. Su „Rogue“ galima naudoti iki 4,0 mm skersmens elektrodus.

  „Rogue“ puikiai tinka ir TIG suvirinimui naudojant „Lift TIG“ lanko uždegimą. Prie maitinimo šaltinio prijunkite papildomai užsakomą TIG degiklį su integruotu dujų vožtuvu bei reguliatoriumi, taip pat dujų balioną – štai ir viskas, galite pradėti virinti mažaanglį ar nerūdijantįjį plieną su pridėtiniais metalais ar be jų.

  • Puikios lanko charakteristikos – sklandus, stabilus darbas.
  •  Suderinamas su generatoriais – tinka naudoti prijungus generatorių (rekomenduojama 7 kW).
  • Paprasta naudoti – tiesiog nustatykite suvirinimo srovę ir pasieksite puikių darbo rezultatų.
  • Praktiška konstrukcija – maitinimo šaltinį lengva nešti, todėl galima naudoti praktiškai bet kokiame objekte.
  • Tvirta konstrukcija – IP23S klasės konstrukcija, tinkama naudoti gamybiniuose cechuose ar aikštelėse.
  • PFC užtikrina stabilų lanką, kurio neveikia galios svyravimai, net dirbant su ilgais (iki 100 m) ilginamaisiais kabeliais (tik PRO versija).
 • Inverterinis suvirinimo aparatas ESAB Renegade ES 300i
  ESAB Renegade ES 300i yra invertorinis MMA ir LiveTIG suvirinimo šaltinis, pasižymintis išskirtiniu galios ir svorio santykiu. Dėl kompaktiško formato jį lengva perkelti į bet kurią darbo vietą. Kartu su dideliu darbo ciklu ir galimybe paleisti aparatą naudojant ilgą maitinimo laidą, tai yra puikus suvirinimo aparatas, tinkantis tiek dirbant darbo vietoje, tiek už jos ribų. Įrenginys turi automatinį įėjimo įtampos jutiklį ir gali veikti su bet kokia įvesties įtampa nuo 230 V iki 480 V 3 fazių.
  • Ekstremalus galios ir svorio santykis kompaktiškiausiu formatu. Tvirtas kompozitinis korpusas užtikrina ilgaamžiškumą atšiauriausioje aplinkoje.
  • Tinka profesionaliam MMA suvirinimui iki 6 mm elektrodais su dideliu 300 A darbo ciklu esant 40 proc. Idealiai tinka darbui esant aukštai aplinkos temperatūrai.
  • Šaltinis automatiškai prisitaiko prie optimalių lanko paleidimo ir sustabdymo parametrų pagal nustatytą srovę.
  • Galingas įtampos stiprintuvas suteikia papildomą lanko įtampą, užtikrinančią puikų celiuliozinių elektrodų suvirinimo našumą.
  • 3 atminties nustatymai leidžia lengvai ir greitai pasiekti suvirinimo parametrus.
 • Inverterinis suvirinimo aparatas ESAB Rogue ES 200i PRO

  „Rogue“ – tvirtas ir ilgaamžis suvirinimo aparatas, skirtas profesionaliems suvirintojams. Šiame šiuolaikiškame, našiame ir patikimame aparate naudojamos aukščiausios kokybės modernios galios elektronikos sistemos ir skaitmeninio valdymo funkcijos, užtikrinančios lanko tikslumą ir pastovumą.

  „Rogue“ sklandžiai tiekia nuolatinę srovę (DC), reikalingą suvirinant įvairius metalus, pavyzdžiui, legiruotąjį ir nelegiruotąjį plieną, nerūdijantįjį plieną ir ketų. „Arc Force“ (lanko jėgos) ir „Hot Start“ (karštojo paleidimo) nuostatas galima reguliuoti, taigi naudotojas kaskart gali parinkti būtent tokį lanką, kokio reikia. Skaitmeninis mikroprocesorius itin tiksliai valdo visas funkcijas, todėl šis aparatas pasižymi didžiausiu suvirinimo našumu savo klasėje esant bet kuriam jo palaikomam srovės stipriui. Su „Rogue“ galima naudoti iki 4,0 mm skersmens elektrodus.

  „Rogue“ puikiai tinka ir TIG suvirinimui naudojant „Lift TIG“ lanko uždegimą. Prie maitinimo šaltinio prijunkite papildomai užsakomą TIG degiklį su integruotu dujų vožtuvu bei reguliatoriumi, taip pat dujų balioną – štai ir viskas, galite pradėti virinti mažaanglį ar nerūdijantįjį plieną su pridėtiniais metalais ar be jų.

  • Puikios lanko charakteristikos – sklandus, stabilus darbas.
  •  Suderinamas su generatoriais – tinka naudoti prijungus generatorių (rekomenduojama 7 kW).
  • Paprasta naudoti – tiesiog nustatykite suvirinimo srovę ir pasieksite puikių darbo rezultatų.
  • Praktiška konstrukcija – maitinimo šaltinį lengva nešti, todėl galima naudoti praktiškai bet kokiame objekte.
  • Tvirta konstrukcija – IP23S klasės konstrukcija, tinkama naudoti gamybiniuose cechuose ar aikštelėse.
  • PFC užtikrina stabilų lanką, kurio neveikia galios svyravimai, net dirbant su ilgais (iki 100 m) ilginamaisiais kabeliais (tik PRO versija).
 • Inverterinis suvirinimo aparatas Rogue ES 180i PRO ESAB

  „Rogue“ – tvirtas ir ilgaamžis suvirinimo aparatas, skirtas profesionaliems suvirintojams. Šiame šiuolaikiškame, našiame ir patikimame aparate naudojamos aukščiausios kokybės modernios galios elektronikos sistemos ir skaitmeninio valdymo funkcijos, užtikrinančios lanko tikslumą ir pastovumą.

  „Rogue“ sklandžiai tiekia nuolatinę srovę (DC), reikalingą suvirinant įvairius metalus, pavyzdžiui, legiruotąjį ir nelegiruotąjį plieną, nerūdijantįjį plieną ir ketų. „Arc Force“ (lanko jėgos) ir „Hot Start“ (karštojo paleidimo) nuostatas galima reguliuoti, taigi naudotojas kaskart gali parinkti būtent tokį lanką, kokio reikia. Skaitmeninis mikroprocesorius itin tiksliai valdo visas funkcijas, todėl šis aparatas pasižymi didžiausiu suvirinimo našumu savo klasėje esant bet kuriam jo palaikomam srovės stipriui. Su „Rogue“ galima naudoti iki 4,0 mm skersmens elektrodus.

  „Rogue“ puikiai tinka ir TIG suvirinimui naudojant „Lift TIG“ lanko uždegimą. Prie maitinimo šaltinio prijunkite papildomai užsakomą TIG degiklį su integruotu dujų vožtuvu bei reguliatoriumi, taip pat dujų balioną – štai ir viskas, galite pradėti virinti mažaanglį ar nerūdijantįjį plieną su pridėtiniais metalais ar be jų.

  • Puikios lanko charakteristikos – sklandus, stabilus darbas.
  •  Suderinamas su generatoriais – tinka naudoti prijungus generatorių (rekomenduojama 7 kW).
  • Paprasta naudoti – tiesiog nustatykite suvirinimo srovę ir pasieksite puikių darbo rezultatų.
  • Praktiška konstrukcija – maitinimo šaltinį lengva nešti, todėl galima naudoti praktiškai bet kokiame objekte.
  • Tvirta konstrukcija – IP23S klasės konstrukcija, tinkama naudoti gamybiniuose cechuose ar aikštelėse.
  • PFC užtikrina stabilų lanką, kurio neveikia galios svyravimai, net dirbant su ilgais (iki 100 m) ilginamaisiais kabeliais (tik PRO versija).
 • Inverterinis suvirinimo aparatas ESAB Rogue ES 150i

  „Rogue“ – tvirtas ir ilgaamžis suvirinimo aparatas, skirtas profesionaliems suvirintojams. Šiame šiuolaikiškame, našiame ir patikimame aparate naudojamos aukščiausios kokybės modernios galios elektronikos sistemos ir skaitmeninio valdymo funkcijos, užtikrinančios lanko tikslumą ir pastovumą.

  „Rogue“ sklandžiai tiekia nuolatinę srovę (DC), reikalingą suvirinant įvairius metalus, pavyzdžiui, legiruotąjį ir nelegiruotąjį plieną, nerūdijantįjį plieną ir ketų. „Arc Force“ (lanko jėgos) ir „Hot Start“ (karštojo paleidimo) nuostatas galima reguliuoti, taigi naudotojas kaskart gali parinkti būtent tokį lanką, kokio reikia. Skaitmeninis mikroprocesorius itin tiksliai valdo visas funkcijas, todėl šis aparatas pasižymi didžiausiu suvirinimo našumu savo klasėje esant bet kuriam jo palaikomam srovės stipriui. Su „Rogue“ galima naudoti iki 4,0 mm skersmens elektrodus.

  „Rogue“ puikiai tinka ir TIG suvirinimui naudojant „Lift TIG“ lanko uždegimą. Prie maitinimo šaltinio prijunkite papildomai užsakomą TIG degiklį su integruotu dujų vožtuvu bei reguliatoriumi, taip pat dujų balioną – štai ir viskas, galite pradėti virinti mažaanglį ar nerūdijantįjį plieną su pridėtiniais metalais ar be jų.

  • Puikios lanko charakteristikos – sklandus, stabilus darbas.
  •  Suderinamas su generatoriais – tinka naudoti prijungus generatorių (rekomenduojama 7 kW).
  • Paprasta naudoti – tiesiog nustatykite suvirinimo srovę ir pasieksite puikių darbo rezultatų.
  • Praktiška konstrukcija – maitinimo šaltinį lengva nešti, todėl galima naudoti praktiškai bet kokiame objekte.
  • Tvirta konstrukcija – IP23S klasės konstrukcija, tinkama naudoti gamybiniuose cechuose ar aikštelėse.
  • PFC užtikrina stabilų lanką, kurio neveikia galios svyravimai, net dirbant su ilgais (iki 100 m) ilginamaisiais kabeliais (tik PRO versija).
Nesenei peržiūrėti Close
Close

Close
Meniu
Categories