Suvirintojo skydelis 3M Speedglas 9000 su 9002NC filtru

Klasikinis suvirinimo skydelis 3M Speedglas 9000 sugrįžo su atnaujinta pažangia optika, mažesniu svoriu, padidintu komfortu ir puikia nauja išvaizda! Į šį suvirinimo skydelį yra integruotos naujausios technologijos, todėl skydelis yra dar patogesnis ir dar našesnis. Pažangi automatiškai užtamsėjanti optika yra lengvai pritaikoma pagal jūsų darbo sąlygas, kad jūsų siūlės būtų matomos, ryškiau ir detaliau. Lengvesnis svoris ir plonas profilis palengvina darbą nestandartinėse suvirinimo padėtyse ir ankštose vietose.

Patobulinta optika gali leisti geriau kontroliuoti suvirinimo vonelę, kai vaizdas atrodo ryškesnis ir realistiškesnis. Įmontuotos ventiliacinės angos gali sumažinti objektyvo rasojimą. Ergonomiškas dizainas padidina lankelio susireguliavimą pagal savo poreikius. Plonas profilis suteikia daug apsaugos ir judėjimo laisvę ankštose vietose. Skydelis turi prieinamą kainą, kuri pasiekiama kiekvienam suvirintojui, pradedant mokiniais ir baigiant suvirintojais veteranais.

Patobulintas 3M Speedglas 9002NC suvirinimo filtras padeda pamatyti savo darbo suvirinimo siūlės dar geriau, suteikiant daugiau kontrasto ir natūraliai atrodančių spalvų, kaip parodyta nuotraukose.

Pateikti užklausą


  Specifikacija:

  Optinės klasės : 1 /1 / 1 / 2

  Tamsi būsena : Užtamsinimas 8 – 12

  Šviesi būsena : Užtamsinimas 3

  Apsauga nuo UV/IR : Užtamsinimas 12 (nuolatinis)

  Persijungimo laikas, šviesu – tamsu : 0,1 ms (+23° C)

  Atidėjimas (persijungimo laikas, tamsu – šviesu) : 60 – 400 ms

  Šoniniai lęšiai : Nėra

  Jutiklių skaičius (lanko aptikimui) : 2

  Prekės svoris: 485 g

  Matymo laukas: 55 x 107 mm

  Baterijų tipas: 2 x CR2032

  Akių ir veido apsaugos patvirtinimai

  Suvirinimo skydelis : EN 175B

  Suvirinimo filtras : EN 379 CE

   

  Prekinis ženklas

  3M

  SKU: 401385 Kategorija:
  Nesenei peržiūrėti Close
  Close

  Close
  Meniu
  Categories