10 rezultatai (-ų)

 • Sort by
  ...
Close
Product Categories
 • Žymeklis PAINT-RITER Oily Surface HP

  Skystų dažų žymeklis tepaluotiems paviršiams žymėti

  „PAINT-RITER™+ Oily Surface HP“ yra skystų dažų žymeklis, sukurtas žymėti ant alyva ir tepalu padengtų paviršių. Aukštos kokybės dažai prasiskverbia pro alyvą ir tepalus, greitai išdžiūsta ir palieka ryškų, nuolatinį ženklą, atsparų nusidėvėjimui, atmosferos poveikiui ir blukimui.

 • Suvirintojų pieštukas Markal Red-Riter

  Suvirintojų pieštukai metalo maketavimui ir gamybai

  Suvirintojų pieštukai „Markal“, „Silver-Streak“ ir „Red-Riter“ daro degikliams atsparias žymes, kurios nedega ir nenusitrina kaip steatitas. Šie pjovimo ar suvirinimo metu ryškiai matomi ženklai idealiai tinka plonoms linijoms žymėti atliekant metalo maketavimo ir gamybos darbus.

 • Suvirintojų pieštukas Markal Silver-Streak

  Suvirintojų pieštukai metalo maketavimui ir gamybai

  Suvirintojų pieštukai „Markal“, „Silver-Streak“ ir „Red-Riter“ daro degikliams atsparias žymes, kurios nedega ir nenusitrina kaip steatitas. Šie pjovimo ar suvirinimo metu ryškiai matomi ženklai idealiai tinka plonoms linijoms žymėti atliekant metalo maketavimo ir gamybos darbus.

 • Žymeklis DURA-INK Chisel 55

  Permanentinis rašalinis žymeklis su smailiu kūginiu galiuku

  DURA-INK® Chisel 55“, skirtas lanksčiam, smulkesnių linijų žymėjimui, turi vidutinio ilgio smailų galiuką, kad būtų galima išgauti tiek plonus, tiek plačius permanentinius ženklus. Šis ekonomiškas, patvarus plastikinis korpusas atlaiko sudėtingas pramonines sąlygas ir yra alternatyva brangiems metaliniams korpusams.

 • Žymeklis DURA-INK Fine 15

  Permanentinis žymeklis su smailiu kūginiu galiuku

  DURA-INK Fine 15“ permanentinis rašalinis žymeklis, idealiai tinkantis maketavimui ir detalių identifikavimui, turi ploną kūginį galiuką tiksliam žymėjimui. Dėl dėvėjimuisi atsparaus, greitai džiūstančio rašalo ir patvaraus antgalio bei korpuso šis žymeklis idealiai tinka naudoti pramoninėje aplinkoje.

 • Žymeklis DURA-INK Needle Nose 5

  Permanentinis žymeklis su pailgintu mikroantgaliu

  „DURA-INK Needle Nose 5“ – tai permanentinis rašalinis žymeklis su pailgintu mikroantgaliu, skirtas tiksliam žymėjimui ir idealiai tinkantis naudoti pro gręžimo skyles, montavimo laikiklius ar bet kokioje sunkiai pasiekiamoje vietoje. Pramoninio naudojimo rašalas greitai džiūsta ant beveik bet kokio paviršiaus ir yra atsparus nusidėvėjimui bei atmosferos poveikiui.

 • Žymeklis PAINT-RITER Industry Marker SL.100

  Skystų dažų žymeklis bendrajam žymėjimui

  „PAINT-RITER Industry Marker SL.100“ – tai greitai džiūstančių, bekvapių skystų dažų žymeklis be ksileno, užtikrinantis ilgalaikį žymėjimą beveik ant bet kokio paviršiaus. 15 nepermatomų, ryškių spalvų, atsparių atmosferos poveikiui ir UV spinduliams, užtikrina puikų ženklų atpažinimą.

 • Žymeklis QUIK STIK All Purpose Mini

  Greitai džiūstantys ryškūs dažai sukamajame laikiklyje

  QUIK STIK All Purpose Mini yra kompaktiškas ryškių dažų žymeklis patogiame sukamajame plastikiniame laikiklyje, kuris idealiai tinka plonesnėms linijoms žymėti ant lygių ir nelygių paviršių. Šią mažesnę „Quik Stik All Purpose“ versiją patogu laikyti kišenėje ar įrankių dirže, o pasukus rankenėlę dažai lengvai išspaudžiami, todėl žymekliu galima naudotis nepertraukiamai. Aukštos kokybės dažai greitai džiūsta, todėl ant daugelio paviršių palieka ryškias, ilgalaikes žymes.

 • Žymeklis PAINT-RITER Water Erase SL.130

  Nuvalomas skystų dažų žymeklis laikinam žymėjimui

  PAINT-RITER Water Erase SL.130 yra kreidelės pagrindu pagaminti skysti dažai, kurie lengvai nuvalomi vandeniu nuo bet kokio lygaus, neporėto paviršiaus ir, pašalinus žymę, nepalieka jokių pėdsakų ar likučių.

 • Termoindikatoriai TEMPILSTIK

  Pieštukai, skirti ženklinimui prieš suvirinant

  Savybės:

  • Greitas ir pigus būdas tiksliai išmatuoti įvairių metalų paviršiaus temperatūrą.
  • Termo pieštukai naudojami ruošiniui ženklinti prieš šiluminio apdorojimo procesą.
  • Pieštuko žymė išsilydo, kai ruošinys įkaista iki nustatytos temperatūros (žymė pasidaro skysta tiksliai tuomet, kai pasiekiama vardinė temperatūra).
  • TEMPILSTIK skirti įvairaus dydžio temperatūrai identikuoti nuo 38 °C iki 1 093 °C.
Nesenei peržiūrėti Close
Close

Close
Meniu
Categories