Mobilūs lazerinio suvirinimo įrenginiai MOST MAX-T65/45/35
Naujos kartos nešiojamieji lazerinio suvirinimo aparatai pasižymi kompaktišku dydžiu, mažu svoriu ir naudojimo lankstumu bei paprastumu. Šiais įrenginiais galima suvirinti nerūdijantį plieną, anglinį plieną, aliuminį, cinkuotą skardą, varį ir kitus metalus.
Dėka pažangių lazerinių technologijų suvirinimo procesas yra žymiai efektyvesnis ir atliekamas didesniu greičiu nei virinant TIG ir MIG/MAG metodais. Lazeriniu suvirinimo aparatu padarytos siūlės yra lygios ir suapvalintos. Suvirinimo procesas nesukelia medžiagos deformacijos ar nudegimų, todėl po virinimo siūlės nereikia šlifuoti ar poliruoti. Dėl to žymiai pagerėja bendras gamybos efektyvumas, sumažėja kiekvienos detalės gamybos sąnaudos.
Panašūs produktai
Jei tradicinis suvirinimas yra per lėtas, suvirinimo metu detalės deformuojasi, susidaro sunkiai pašalinami suvirinimo purslai, suvirinimo siūlės neatrodo estetiškai, jas reikia papildomai šlifuoti ir valyti, be to, medžiagos storis neviršija 6 mm, ir net TIG suvirinimo aparatas negali su tuo susidoroti, rankinis lazerinis suvirinimo aparatas MOST XTW-1500 yra puikus visų šių problemų sprendimas.
Lazerinio suvirinimo privalumai:
▪ Siaura suvirinimo siūlė
▪ Siaura karščio veikiama zona
▪ Spartus procesas
▪ Nereikalingos jokios papildomos medžiagos (galima naudoti suvirinimo vielą)
▪ Itin tikslus suvirinimas
▪ Ypač švarus procesas
▪ Didelis galios tankis
▪ Minimali deformacija
▪ Galimybė sujungti sunkiai suvirinamas medžiagas
Lazerinis suvirinimas naudojamas itin įvairioms medžiagoms suvirinti, pavyzdžiui, mažaangliam plienui, legiruotajam plienui, dvigubojo lydymo plienui, Cr/Ni, didelio stiprumo mažai legiruotajam plienui, angliniam plienui, ugniai atspariems metalams, chemiškai aktyviems metalams, aliuminiui, titanui, nikeliui ir magniui.
Dėl galimybės keisti lazerio spindulio parametrus ir naudoti komplekte esančius priedus, suvirinimo siūlė visada bus suvirinta tobulai.