Mūsų tikslas būti profesionaliausiu ir dinamiškiausiu suvirinimui ir metalo apdirbimui reikalingų priemonių tiekėju Pabaltijo šalyse.

AB „RYWAL LT“ buvo įkurta 2008 metais kaip profesionalus metalo apdirbimo prekių ir remonto paslaugų tiekėjas. Pasitelkiant ilgametę motininės kompanijos RYWAL RHC patirtį UAB „RYWAL LT“ teikia aukštos kokybės ir geriausios kainos prekes bei paslaugas Pabaltijo šalyse.

Kokybiški produktai

Mūsų tikslas teikti kokybiškus produktus ir paslaugas, pagrįstus klientų ir rinkos paklausa

Atsakingumas ir profesionalumas

Mūsų misijos dalis atsakingai ir profesionaliai teikti novatoriškas paslaugas suvirinimo ir metalo apdirbimo srityje ir įgyvendinti unikalius technologinius sprendimus.

Pirmiausia klientas

Visada privalome nuolat tobulinti teikiamų paslaugų kokybę atsižvelgiant į klientų poreikius ir lūkesčius.

Draugiška aplinka

Nuolatos tobuliname darbo sąlygas įmonės darbuotojams ir užtikriname sėkmingą įmonės plėtrą.

Nuolatinis tobulinimasis

Mūsų tikslo dalis diegti moderniausius technologijos ir našumo įrankius, besitobulinant efektyvaus vadovavimo pratybose visoje organizacijoje.

Vizija

Būti profesionaliausiu ir dinamiškiausiu suvirinimo ir metalo apdirbimo įrangos ir medžiagų tiekėju Pabaltijo šalyse.[/mvc_infobox]

Gazele

UAB „Rywal LT“ dalyvavo „Verslo žinių“ projekte „Gazelė 2015“ bei  „Gazelė 2016“  ir buvo pripažinta kaip viena sėkmingiausiai dirbančių ir sparčiausiai augančių Lietuvos bendrovių.

CrefoCert STABILUS

Taip pat UAB „Rywal LT“ įmonė yra geros ekonominės būklės ir tokia išlieka ilgą laiką. Tai patvirtina šio sertifikato suteikimas. Įvertinimas CrefoCert STABILUS suteikiamas Lietuvoje registruotoms kompanijoms, kurių ekonominė būklė vienerius ir daugiau metų nepertraukiamai stabili.

Nesenei peržiūrėti Close
Close

Close
Meniu
Categories