Inverterinis suvirinimo aparatas Pontig 2220 DC HF PRO Pulse MOST

„Pontig 2220 DC HF PRO Pulse Most“ yra vienfazis suvirinimo aparatas, skirtas TIG suvirinimui argono aplinkoje su DC nuolatine srove (plienui ir nerūdijančiam plienui) arba su padengtu elektrodu MMA. Lanką galima uždegti HF aukštu dažniu arba volframinio elektrodo galiuką prilietus į metalą. Didelis privalumas yra lengvai naudojamas ir modernus ekranas, rodantis suvirinimo srovę. Valdymo panelė yra skirta greitai ir intuityviai perjungti parametrus vienos rankenėlės pagalba. Jums nereikia atsiminti tam tikros funkcijos nustatymų sekos, o tai labai palengvina suvirinimo aparato darbą. Rankenėlė naudojama nustatant funkcijos vertę (pvz., suvirinimo srovė arba nuolydžio laikas), perjungiant funkcijas ar darbo režimus. Panelės ekrane gali būti rodoma suvirinimo srovė, funkcijų vertės arba klaidų kodai, jei sutrinka aparato veikimas.

Modernus ir ergonomiškas korpusas pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų. Jo ilgaamžiškumą papildomai padidina gamintojo užpatentuotas sprendimas DDR (dvigubo tankio sutvirtinimas).

„Pontig 2220 DC HF PRO Pulse Most“ automatiškai persijungia į „STAND BY“ režimą po 15 min. nevirinimo. Tai padeda taupyti elektrą, žymiai prailgina kai kurių elektroninių dalių tarnavimo laiką bei sumažina netyčinio elektros lanko paleidimo riziką.

Įmontuota intelektuali vėdinimo sistema, veikianti suvirinant arba viršijant tam tikrą vidinę temperatūrą, sumažina dulkių kaupimąsi suvirinimo aparato viduje ir prailgina „Pontig 2220 DC HF PRO Pulse“ tarnavimo laiką. Įrenginiuose įdiegta savidiagnostikos sistema rodo klaidos kodus ekrane, sugedus įrenginiui.

TIG DC suvirinimas pulsuojančia srove leidžia suvirinti plonesnius lakštus be deformacijos ir didelių spalvos pokyčių, nes į suvirinimo siūlę patenka mažiau šilumos. Dirbant su impulsine aukšto dažnio TIG srove, jį galima reguliuoti nuo 10 iki 500 Hz.

Savybės:

• MMA suvirinimas padengtu elektrodu.

• TIG suvirinimas nuolatine srove.

• TIG suvirinimas pulsuojančia srove.

• TIG suvirinimas aukšto dažnio impulsu (nuo 10 iki 500 Hz).

• 2 taktų mygtuko valdymas naudojant TIG degiklį.

• 4 taktų mygtuko valdymas naudojant TIG degiklį.

• Lanko uždegimas naudojant HF aukšto dažnio (TIG) arba prilietus volframinio elektrodo galą prie metalo

Pateikti užklausą


  Modelis Pontig 2220 DC HF PRO Pulse
  Maitinimo srovė/dažnis 1 x 230 V +20%/-15%
  Srovės reguliavimo ribos 10-200 A
  Maksimalus energijos suvartojimas TIG: 6,1 kVA

  MMA:  7,2 kVA

  Suvirinimo srovė MMA: 200A /60%; 140A/100%;

  TIG: 200A /60%; 150A/100%;

  Izoliacijos klasė H
  Apsaugos klasė IP23
  Matmenys 430x175x325 mm
  Svoris 7,4 kg
  Kataloginis numeris 52 00 005280
  Prekinis ženklas

  Most

  AC/DC arba DC

  DC

  Dokumentacija

  Dokumentacija

  SKU: 40b5001f031a Category:
  Recently Viewed Close
  Close

  Close
  Navigation
  Categories