Inverterinis suvirinimo aparatas CaddyArc 251i A32 ESAB

Caddy® vardas visada yra tapatinamas su patvariu ir ilgai tarnaujančiu suvirinimo įrenginiu, kuris skirtas profesionaliam suvirinimui. Kuriant naują, penktos kartos mobilų suvirinimo aparatą Caddy®, ESAB konstruktoriai rėmėsi daugiau kaip 30 metų turima patirtimi gaminant invertoerinius šaltinius.

Trifazis suvirinimo aparatas „Caddy Arc 251i“ turi OKC 50 suvirinimo kabelių jungtis. Kompaktiškas korpusas yra padengtas aliuminio ir polimero danga, kuri saugo įrenginį nuo aplinkos poveikio. Dėka gero aušinimo, sumanaus dizaino, geros elektrinių komponentų izoliacijos nuo dulkių, suvirinimo aparatas patikimai veikia net ir esant sunkiausioms darbo sąlygoms (IP23S).

„Caddy Arc 251i“ turi galios koeficiento korekciją (PFC), kuri saugo suvirinimo įrenginį nuo svyruojančios pirminės įtampos, net tais atvejais, kai jis yra sujungtas su generatoriumi. Galima naudoti papildomus maitinimo kabelius virš 100 m.

„Caddy Arc 251i“ yra skirtas virinti tiek nelegiruotus/legiruotus plienus ir ketų MMA, tiek TIG metodu („Scratch-Arc“ lanko uždegimo funkcija).

Galima rinktis iš dviejų valdymo panelių: A32 ir A34.

Pateikti užklausą


  Modelis Caddy Arc 251i
  Įtampa 400/50-60 V/Hz
  Suvirinimo srovė esant 30%  darbo ciklui 250 A
  Suvirinimo srovė esant 60%  darbo ciklui 190 A
  Suvirinimo srovė esant 100%  darbo ciklui 150 A
  Elektrodų diametras 1.6 – 5 mm
  Svoris 10,5 kg
  Prekinis ženklas

  Esab

  Nesenei peržiūrėti Close
  Close

  Close
  Meniu
  Categories