Inverterinis suvirinimo aparatas CaddyArc 201i ESAB

Caddy® vardas visada yra tapatinamas su patvariu ir ilgai tarnaujančiu suvirinimo įrenginiu, kuris skirtas profesionaliam suvirinimui. Kuriant naują, penktos kartos mobilų suvirinimo aparatą Caddy®, ESAB konstruktoriai rėmėsi daugiau kaip 30 metų turima patirtimi gaminant inverterinius šaltinius.

Vienfazis suvirinimo aparatas „Caddy Arc 201i“ su valdymo panele A33 turi OKC 50 suvirinimo kabelių jungtis. Kompaktiškas korpusas yra padengtas aliuminio ir polimero danga, kuri saugo įrenginį nuo aplinkos poveikio. Dėka gero aušinimo, sumanaus dizaino, geros elektrinių komponentų izoliacijos nuo dulkių, suvirinimo aparatas patikimai veikia net ir esant sunkiausioms darbo sąlygoms (IP23).

„Caddy Arc 201i“ turi galios koeficiento korekciją (PFC), kuri saugo suvirinimo įrenginį nuo svyruojančios pirminės įtampos, net tais atvejais, kai jis yra sujungtas su generatoriumi. Galima naudoti papildomus maitinimo kabelius iki 100 m.

„Caddy Arc 201i“ yra skirtas virinti tiek nelegiruotus/legiruotus plienus ir ketų MMA, tiek TIG metodu („Scratch-Arc“ lanko uždegimo funkcija).

Pateikti užklausą


  Modelis Caddy Arc 201i
  Įtampa 230/50-60
  Suvirinimo srovė esant 25%  darbo ciklui 170 A
  Suvirinimo srovė esant 60%  darbo ciklui 130 A
  Suvirinimo srovė esant 100%  darbo ciklui 110 A
  Elektrodų diametras 1.6 – 4 mm
  Svoris 8,3 kg
  Prekinis ženklas

  Esab

  Nesenei peržiūrėti Close
  Close

  Close
  Meniu
  Categories