Vielos padavimo mechanizmas Robust Feed Pro ESAB

Ergonomiškos, tvirtos ir kompaktiškos konstrukcijos „Robust Feed“ yra idealus partneris visur, kur reikia mobilumo ir patvarumo. Jame įrengta nauja tiksli vielos padavimo sistema, kuri pakankamai galinga dirbti su 2,0 mm kietąja viela ir 2,4 mm milteline viela. Gaminami ir jūriniai variantai su srauto matuokliu ir šildytuvu. „Robust Feed Pro“ dirba su „Warrior“ maitinimo šaltiniais.

 • Patvarus, kritimams atsparus korpusas, atlaikantis sunkias darbo sąlygas.
 • Puikus mobilumas, kurį laiduoja ergonomiškos rankenos, 5 kėlimo taškai ir saugiam kilnojimui kranu pritaikytos rankenos.
 • Uždara, vandens nepraleidžianti konstrukcija, atspari lietui iš visų pusių, o viduje esantis šildytuvas užtikrina, kad suvirinimo viela bus apsaugota nuo pašalinės drėgmės susidarymo.
 • Didelis, net saulėje gerai įžiūrimas ekranas ir lengvai perprantami valdikliai padeda našiai ir lengvai konfigūruoti įrenginį mūvint pirštines.
 • Apsaugotos kabelių jungtys ir tvirta jungiamojo kabelio įtempimus mažinanti mova sumažina techninės priežiūros poreikį.
 • Puikiai veikia tiek lauke, tiek ceche, ant vežimėlio, su ratukų komplektu arba be jo, taip pat su kita papildoma įranga ir priedais.
Pateikti užklausą


  Modelis Robust Feed Pro
  Įtampa  42 V KS
  Suvirinimo našumas 550 A esant 50%; 500 A esant 60 %; 400 A esant 100%
  Vielos matmenys Mažaangis plienas: 0,6-2,0 mm; Nerūdijantysis plienas: 0,6-1,6 mm; Miltelinė viela: 0,9-2,4 mm; Aliuminis: 0,9-1,6 mm;
  Vielos tiekimo greitis 0,8-25,0 m/min.
  Padavimo mechanizmass talpa 20 kg
  Maks. ritės skersmuo 300 mm
  Darbinė temperatūra nuo -20°C iki +55 °C
  Apsaugos klasė IP44
  Sertifikavimo ženklas CE
  Matmenys 595 x 250 x 430 mm
  Svoris 16,8 kg
  Prekinis ženklas

  Esab

  Nesenei peržiūrėti Close
  Close

  Close
  Meniu
  Categories