3M Speedglas G5-01 su G5-01VC filtru ir ADFLO sistema

Šis suvirinimo skydelis buvo sukurtas remiantis didele profesionalių suvirintojų patirtimi, kurie virina su dideliais amperažais ir kuriems reikia dažnai atlikti gaminio šlifavimą. Tai patvarus ir tvirtas suvirinimo skydelis, kurį galėsite pritaikyti pagal savo poreikius ar situaciją. Skydelis patikimai apsaugo nuo spinduliuotės, kibirkščių ir purslų. Yra galimybė praplėsti skydelio apsaugojimo zonas su papildomais priedais.

Naujos technologijos natūralių spalvų šviesos filtro dėka matysite savo atliekamus suvirinimo darbus. Galėsite pasirinkti viena iš trijų užtamsėjimo atspalvių. Skydelis turi efektyvią ir aukščiausios klasės kvėpavimo takų apsaugą.

Susikonfigūruokite suvirinimo skydelio patogumą pagal save, naudodami papildomus priedus, o nauji šalme integruoti oro srauto valdikliai leis Jums nusistatyti oro srautą pagal Jūsų norus ir poreikius.

Pateikti užklausą


   

  TECHNINIAI DUOMENYS 3M SPEEDGLAS G5-01VC
  Šviesos filtro matymo laukas 73 x 109 mm
  Šlifavimo stiklo matymo laukas 170 x 104 mm
  Klasifikacija 1/1/1/2
  Tamsumo režimas 8-14 tamsumai
  Pjovimo režimas Taip, 5 tamsumas
  Šviesumo režimas 3 tamsumas
  UV/IR apsauga 14 tamsumas
  Persijungimo laikas iš šviesaus į tamsų 0.1 ms (+23° C)
  Atminties režimas Per mobiliąją aplikaciją
  Uždelsimas (persijungimo laikas iš tamsaus į šviesų) 50 – 1300 ms
  Dviejų pakopų atitamsėjimas 7 tamsumas
  Sensorių kiekis (suvirinimo lanko fiksavimui) 4
  Akumuliatoriaus veikimo laikas 1500 val.
  MMA suvirinimas Taip
  MIG/MAG suvirinimas Taip
  TIG (>20A) suvirinimas Taip
  TIG (1-20A) suvirinimas Taip
  Plasma suvirinimas arba pjovimas Taip
  Taškinis suvirinimas Ne
  Paslėpto lanko rizika Taip
  Pjovimas, šlifavimas Taip
  3M Speedglas natūralių spalvų technologija Taip
  Keičiamas spalvų režimas (A-B-C) Taip
  Bluetooth Taip
  Smeigių suvirinimo režimas Ne
  Automatinis įsijungimas Taip
  Suvirinimo šalmo apsauga EN175:B
  Šviesos filtro apsauga EN379
  Apsauginės plokštės EN166:B
  Šlifavimo stiklo apsauga EN166:B
  3M ADFLO HIGH ALTITUDE
  Oro srautas 170 l/min. (nominalus)
  200 l/min. (Airflow Plus)
  Filtras Kietųjų dalelių
  Svoris be diržo 950 g
  Baterija Ličio jonų
  Įkrovimo laikas 4,5 valandos (standartinė)
  Naudojimo laikas 8 valandos (standartinė)
  Diržas Oda, 75-115 cm
  Galimas prailginimas +25 cm
  Temperatūra naudojimo metu -5º C to +55º C
  Temperatūra sandėliavimo metu -20º C to +55º C
  Saugumo klasė EN12941 TH3 – NPF500

   

  Natūralių spalvų technologija

  Naujiesiems G5-01 automatiškai užtamsėjantiems suvirinimo filtrams (ADF) yra naudojama populiari 3M Speedglas natūralių spalvų technologija, kad spalvos būtų natūralesnės. G5-01VC (keičiamų spalvų) modelis suteikia suvirintojams galimybę rinktis šiltos, standartinės arba šaltos spalvos parinktį, esant tamsiai būsenai.

   

  Reguliuojamas oro srautas

  Naujosios oro paskirstymo sistemos dėka, suvirintojai gali nukreipti oro srautą į savo veidą arba į skydelį, taip pat reguliuoti oro kiekį, einantį iš viršutinės angos arba iš dviejų šoninių angų. Turėdami didesnę nustatymų kontrolę, suvirintojai gali subalansuoti oro srauto vėsinimo efektą, kartu sumažindami srautus, kurie gali išdžiovinti nosį ar akis.

   

  Speedglas G5-01 suvirinimo skydelis sukurtas sunkioms darbo sąlygoms.

  Patogiam metalo apdirbimo darbams skydelį G5-01 galima lengvai konvertuoti į apsauginį skydelį su skaidriu stiklu. Atsukite du šoninius fiksatorius ir palengvinkite skydeli net 36%. Visos rankenėlės ir fiksatoriai yra lengvai prieinamose vietose ir nereikalauja nusiimti skydelio juos koreguojant.

   

  Patogus ir apsaugantis

  Pakeliamas G5-01 suvirinimo skydelis, skirtas sudėtingiems suvirinimo ir šlifavimo darbams. Prijungtas prie 3M Adflo oro tiekimo ir valymo sistemos, kad suteiktų TH3 klasės kvėpavimo takų apsaugą.

   

  3M įrangos prijungimo programėlė

  Saugiai suporuokite savo išmanųjį telefoną su savo G5-01 suvirinimo šviesos filtru per „Bluetooth“ naudodami „3M Connected Equipment“ programėlę. Susiprogramuokite ir išsisaugokite net iki 10 skirtingų režimų naudodami išmanųjį telefoną. Nusistatykite savo daugiausiai naudojamus filtro tamsumo, jautrumo, uždelsimo ir kitus nustatymų režimus ir sutaupykite laiką kaitaliodami tik išsisaugotus režimus, o ne visus nustatymus. Lengvai fiksuokite ir stebėkite savo suvirinimo skydelio techninės priežiūros žurnalą.

  Pateikiama statistika, kurią sudaro:

  • kada pirma karta buvo aktyvuotas ADF filtras,
  • laikas, kada šviesos filtras buvo įjungtas,
  • laikas kada filtras buvo šviesiame ar tamsiame režime,
  • įjungimo/išjungimo ciklų skaičius.

  Turėsite lengvai prieinamą vartotojo instrukciją ir atsarginių dalių sąrašą.

   

  3M ADFLO oro filtravimo įrenginys

  Pažangus, kompaktiško dizaino apdovanojimų pelnęs ADFLO oro filtravimo įrenginys yra specialiai sukurtas patenkinti suvirintojų poreikius. Nuolatinis oro srautas užtikrina filtruoto oro tiekimą, kuris išsklaido šilumą ir džioviną prakaitą. Naudodami ADFLO įrenginį visą dieną būsite geriau apsaugoti ir mėgausitės komfortu. Siauro dizaino įrenginį patogu naudoti ribotose erdvėse. Šios sistemos ergonomiškas modelis sukurtas siekiant patenkinti lengvumo, prisitaikymo ir lengvai naudojamos kvėpavimo takų apsaugos poreikius. 3M Speedglas G5-01VC suvirintojo skydelis komplektuojamas su Adflo High Altitude oro filtravimo įrengiu, kuris yra pritaikytas dirbti aukštyje nuo 0 iki 3000 metrų virš jūros lygio (0-1500 metrų naudojant dujų filtrą).

  Oro srauto nuolatinis greitis yra 170 litrų per minutę, nepaisant baterijos būklės ar filtrui tenkančios kietųjų dalelių apkrovos. Jeigu reikia dirbti aukštos temperatūros ir didelės drėgmės sąlygomis, galite padidinti oro srautą iki 200 litrų per minutę tiesiog paspausdami įjungimo mygtuką antrą kartą.

  Prekinis ženklas

  3M

  Lankstinukas

  3M Speedglas G5-01

  Nesenei peržiūrėti Close
  Close

  Close
  Meniu
  Categories