Apsauginiai akiniai 3M SecureFit 202 AS-FS
3M™ SecureFit™ apsauginiai akiniai turi berėmius lęšius ir fiksuoto ilgio kojeles. Integruoti šoniniai lęšiai suteikia papildomą apsaugą. Kojelės pagamintos pagal 3M™ slėgio paskirstymo kojelėse technologiją, kuri paskirsto slėgį virš ausies, kad pagerėtų rėmelio komfortiškumas esant įvairiai darbo jėgai. Šis novatoriškas dizainas garantuoja geresnį komfortą ir saugų prisitaikymą prie veido. Apsauga nuo saulės spindulių.
Panašūs produktai
ESAB apsaugos akinių dėvėjimas suderina aukščiausius saugos ir akių apsaugos standartus bei puikias savybes, užtikrinančias nešiojamąjį. Tai užtikrina optimalią akių apsaugą darbo metu. Visuose ESAB akiniuose yra naudojamas polikarbonatas, apsaugantis nuo smūgių, taip pat nuo UV spinduliai, IR spindulių.
Daugiafunkcė ir universali „X-Generation 5X1“ platforma buvo sukurta „Univet“ dizainerių ir inžinierių, kad būtų užtikrinta optimali apsauga ir personalizuotas naudojimas bet kokiomis darbo sąlygomis. Dėl plataus kombinuotų priedų asortimento lengva pasirinkti keitimą
- „SoftPad“ technologija
- Objektyvas su „FLD“ („Floating Lens Design“) technologija
- Išplėstas 9 pagrindų apvyniotas lęšis suteikia papildomą apsaugą aplink akis
- Kojelių ilgio ir polinkio nustatymas
- Patentuota minkšta kaučiuko nosies pagalvėlė, reguliuojamo aukščio ir skirta sumažinti nosies spaudimą
- Greitas kojelių keitimas elastine juostele
- Greitai keičiamų lęšių sistema
- Lengvas guminio tarpiklio surinkimas
Galima taisyti versija (kalibras: 55 □ 21)
Galimas platus objektyvų asortimentas
Tarpiklio versija sertifikuota pagal EN166 3 punktą (lašeliai ir purslai)
Apsauginiai akiniai MOST VS 160, pagaminti iš polikarbonato, apsaugo šonus ir antakius. Polikarbonato lęšis apsaugo nuo skraidančių dalelių. Akiniai gali būti nešiojami virš korekcinių akinių.
Apsauga nuo skraidančių dalelių.
Objektyvo medžiaga – polikarbonatas
Ekonominiai akiniai virš optinių stiklų
Objektyvo spalva – skaidri
Pigiausi akiniai MOST produktų serijoje, kad apsaugotumėte akis!
Akiniai suvirintojams su pakeliamais tamsintais filtrais, netiesiogine oro ventiliacija ir gumele. Įtvirtinti skaidrūs stikliukai. Linzių tamsumo lygis – DIN 5. Apsaugo nuo UV spindulių, cheminių medžiagų purslų ir mechaninio poveikio.
Lęšiai: atlenkiami, tamsinti (DIN5)
- Apsauginiai suvirinimo akiniai su pakeliamais lęšiais (išmatavimai – 50mm).
- Skaidrūs vidiniai lęšiai – fiksuoti, išoriniai tamsinti lęšiai – pakeliami.
- Dėl tamprios gumelės šiuos akinius lengva pritaikyti kiekvieno darbuotojo poreikiams.
- Akiniai turi keturias netiesioginės ventiliacijos angas.
- Pagaminti iš minkštos nealergizuojančios PVC, suteikia apsaugą nuo smulkių lekiančių dalelių, UV ir IR spindulių.
Standartas: EN166, turi CE ženklą.
3M™ SecureFit™ apsauginiai akiniai turi berėmius lęšius ir fiksuoto ilgio kojeles. Integruoti šoniniai lęšiai suteikia papildomą apsaugą. Kojelės pagamintos pagal 3M™ slėgio paskirstymo kojelėse technologiją, kuri paskirsto slėgį virš ausies, kad pagerėtų rėmelio komfortiškumas esant įvairiai darbo jėgai. Šis novatoriškas dizainas garantuoja geresnį komfortą ir saugų prisitaikymą prie veido. Apsauga nuo saulės spindulių.
- Spalvoti lankeliai pagaminti iš antialerginės gumos.
- Idealiai tinka ženklinimui asmeniniu logotipu.
- Neslystanti, guminė minkšta nosies pagalvėlė.
- Antakių apsauga.
Nr. kataloge:
77 35 513100 – 513.01.00.00, bespalviai
77 35 513102 – 513.01.10.02, pilkos spalvos
77 35 513200 – 513.02.00.00, bespalviai
- Lengvi ir itin patogūs, pagaminti iš polikarbonato.
- Svoris tik 23 g.
- Su įvairiomis dangomis ir lęšiais.
Nr. kataloge:
77 35 968200 – MOST 568, bespalviai
77 35 568202 – 568.02.01.02, pilkos spalvos lęšiai
77 35 568103 – 568.01.03.03, geltonos spalvos lęšia
- Profiliuotas modelis užtikrina optimalią šoninę apsaugą.
- Anatominė, minkšta guminė nosies pagalvėlė.
- Spalvoti lankeliai pagaminti iš antialerginės gumos.
- Subraižymui atspari danga.
Nr. kataloge:
77 35 916110 – MOST 516, bespalviai
77 35 516102 – 516.01.10.02, pilkos spalvos lęšia
601 asortimento platumas suteikia ypatingą universalumą: įvairios vėdinimo sistemos technologijos, turimi lęšiai, pagaminti iš polikarbonato, acetato arba suvirinimo varianto, ir RX įdėklas papildomiems korekciniams lęšiams leidžia jį pritaikyti įvairiuose sektoriuose.
- Metaliniai atlenkiami lęšiai su 5 DIN tamsumo ltru.
- Tampri galvos juosta.
- Galima naudoti keičiamus pasyviuosius ltrus, Ø50 mm, nuo 4 iki 13 DIN tipo.
Nr. kataloge:
72 30 010048 – Suvirintojo akiniai 0036