LORCH

Kiekvienas „Lorch“ produktas turi didžiulę gamybos patirtį.

Daugiau nei 50 metų „Lorch“ kuria ir gamina aukštos kokybės suvirinimo aparatus, kurie yra vieni geriausių rinkoje. Gamyba iš moderniausių suvirinimo aparatų gamybos vietų pasaulyje yra Auenwald mieste. Tai yra, netoliese Štutgarto, vienas iš svarbiausių aukštųjų technologijų plėtros centrų Vokietijoje, Europoje ir visame pasaulyje. Čia kuriami ne tik išskirtiniai ir puikūs automobiliai, bet ir kuriami ypač produktyvūs, aukštos kokybės ir ekonomiški suvirinimo metodai. „Dėka entuziazmo, noro būti geriausiu ir didelio efektyvumo, galime nuolat tobulinti savo įrenginius. Ir mes tai darome taip sėkmingai, kad mūsų darbo rezultatai patraukė federalinės ekonomikos ir technologijos ministerijos dėmesį.” -teigia Lorch

Aukšta kokybė negali būti pigi.

Tiems, kuriems reikia įprastos įrangos, nebrangus bet kurios statybinių medžiagų parduotuvės asortimentas yra gana tinkamas. Bet ar tada bus galima įsigyti nebrangų įrankį, nepaaiškinamai pagamintą kur, norint pasiekti norimą našumą? Tai didelis klausimas! Svarbus ir kitas klausimas: ar norite dirbti mėgėju, ar kaip profesionalu? Gera suvirinimo mašina gali turėti iki 700 atskirų elementų. Ir kiekvienas elementas turėtų veikti patikimai. Ir jei mes jau aprūpiname jus kažkokiu aparatu, tada mes norime, kad jis ilgai liktų su jumis.

Su įrangos kokybe jūsų darbo kokybė auga.

Dar kartą atkreipiame jūsų dėmesį: gerą suvirinimo aparatą sudaro mažiausiai 700 dalių, kurių kokybė yra labai svarbi. Kitas kritinis veiksnys yra puikus komponentų derinimo menas. Tai tarsi dirigavimas orkestrui. Tai virtuoziškam smuikininkui yra gremėzdiškas žaidimas pigiu smuiku, tada profesionaliam suvirintojui naudoti žemos kokybės įrangą. Nesvarbu, koks gražus gali būti suvirinimo aparatas, jo pagrindinė funkcija yra būtent galimybė suvirinti. Tačiau kai kuriais atvejais forma visada atitinka turinį – tai yra tada, kai suvirinimo aparatas yra raudonas ir turi „Lorch“ prekės pavadinimą. Mes tai garantuojame.

Kokybė visada yra ten, kur jūs negalite išsiversti be jos.

Mūsų technologija suteikia viską, ko reikia, ir viską, kas iš tikrųjų įmanoma. „Lorch“ investavo visą savo pusės amžiaus patirtį į kiekvieną savo gaminį. Šios žinios pirmiausia apie tai, kaip geriausiai valdyti suvirinimo aparatą, kad būtų pasiekti geriausi suvirinimo rezultatai. Tik trys žingsniai – ir jūs sukursite suvirinimo šedevrus. Tai yra mūsų filosofija, įgyvendinta suvirinimo įrangos valdymo koncepcijoje. Lorchui nereikia patiekti. Ji pati tau tarnauja.

Su šiais įrankiais gali dirbti tik tie žmonės, kurie gyvena pagal kokybės standartus.

Mums, Lorch, kokybė nėra reklaminis pažadas. Kokybė yra garbės ir pagarbos mums dalykas. Projektuodami ir gamindami suvirinimo aparatus, mes panašūs į profesionalius alpinistus. Iš visų tikslų mes visada pasirenkame aukščiausią. Tada mes sutelkiame visą savo patirtį, visus savo įgūdžius ir išradingumą, kad pasiektume aukščiausią iš visų tikslų – tikrą kokybę.

Gold
MOST
Close
Recent Comments
  About the blog
  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur elit porta. Vestibulum ante justo, volutpat quis porta non, vulputate id diam. Lorem et ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Morbi vitae sem in massa sagittis.
  Recent Posts
  Categories
  Categories
  About Salient
  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur elit porta. Vestibulum ante justo, volutpat quis porta non, vulputate id diam. Lorem et ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Morbi vitae sem in massa sagittis.
  Nesenei peržiūrėti Close
  Close

  Close
  Meniu
  Categories